Gamer Lifestyle r.

PUBG bez nagrody na The Game Award – zapomniano o grze

Jeden z wielu hitów 2017 roku, Playerunknown's Battlegrounds został nominowany do kilku nagród w tym roku. Ze wszystkich nominacji, gra zdobyła jedną nagrodę, o której... Zapomniano.

Tak. Dopiero teraz zdano sobie sprawę, że prowadzący The Game Awards Geoff Keighley oraz jego współprowadzący zapomnieli ogłosić nagrody dla najlepszej gry multiplayer. Potwierdzono jednak, że PUBG rzeczywiście wygrał nagrodę za najlepszy Multiplayer, pokonując w starciu Destiny 2, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, Fortnite i Call of Duty: World War II. Przeproszono także za takowe opóźnienie z nagrodą.

Playerunknown’s Battleground zostało także nominowane do najlepszej trwającej gry, ale przegrało z Overwatchem, a produkcja była także nominowana do gry roku,  co wygrało The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Deweloperzy PUBG Corp. wykorzystali także swoją obecność na The Game Awards, aby zaprezentować swoją nową mapę, Miramar, która swoim klimatem ma przypominać pustynię. Miramar jest już dostępny dla graczy.

Deweloperzy an samym wydarzeniu zapowiedzieli także datę premiery pełnej wersji gry, która odbędzie się 20 grudnia.