Gamer Lifestyle r.

Tak brzmi Elex po polsku!

Niedawno, podczas wywiadu dla serwisu Eurogamer, firma CDP potwierdziła, że kolejna gra twórców Gothica, czyli Elex, zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej. Dzisiaj firma postanowiła opublikować prolog gry z polskim dubbingiem.

Michał Gembicki oraz Robert Wesołowski to właściciele CDP. W ostatnio przeprowadzonej z nimi rozmowie padło pytanie o lokalizacje gier wychodzących na rynek naszego kraju. Mężczyźni nie powiedzieli zbyt wiele o szczegółach, ale potwierdzili, że grę od studia Piranha Bytes, które słynie z trylogii Gothic oraz Risen, będzie można usłyszeć w polskiej wersji językowej. Nie minęło zbyt dużo czasu, a dzisiaj dostaliśmy od firmy próbkę swojego dubbingu, która opublikowała na serwisie YouTube prolog do gry w pełnej polskiej wersji.

Elex to trzecioosobowa gra ARPG (Action Role Play Game) autorstwa wcześniej wspomnianego Piranha Bytes, które jest też odpowiedzialne za takie trylogie, jak Gothic i Risen. Gra będzie osadzona w mrocznym uniwersum, które połączy elementy Fantasy i Science Fiction, a technologia i magia używane są do walki o cenny surowiec z kosmosu, czyli tytułowy Elex. Gra da nam do użytku ogromny, otwarty świat, w którym będziemy mogli wykonać główne zadania, które popchną fabułę do przodu, ale także będziemy mogli zająć się misjami pobocznymi. W grze będziemy mogli zmierzyć się ze zmutowanymi kreaturami, które wcześniej były zwykłymi istotami zamieszkującymi planetę, ale także będziemy mogli stanąć oko w oko z przeciwnikiem rasy ludzkiej. Sama gra będzie oferowała multum interakcji z żywym światem oraz dużą ilość dialogów z postaciami NPC (Non Player Character). Piranha Bytes, jak to ma w zwyczaju, odda nam do zabawy tylko tryb jednoosobowy bez możliwości gry z wieloma graczami.

Co sądzicie o pokazanym urywku Elexa po polsku? Spodobał Wam się? Może wolicie angielski dubbing i napisy w naszym rodzimym języku? Komentarze są tutaj dla Was, więc dajcie znać, co o tym sądzicie, a ja z wielką chęcią przeczytam Wasze opinie w komentarzach.