Streamował KSW 37! Policja go zatrzymała! Grozi mu dwa lata więzienia!

30-letni mężczyzna spod Nysy został zatrzymany przez Policję w związku z nielegalnym transmitowaniem gali KSW 37! Grozi mu 2 lata więzienia!

14 grudnia 2016 roku, Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę, w związku z nielegalnym transmitowaniem gali KSW 37, którego finałem była długo wyczekiwana walka Pudzianowskiego i Popka. Stream obejrzało tysiące internautów na Facebooku przez co Polsat zanotował ogromne straty. Warto przypomnieć w tym miejscu, że galę można było legalnie obejrzeć w systemie pay-per-view, którego dostawcą był Cyfrowy Polsat.

Streamował KSW 37! Policja go zatrzymała! Grozi mu dwa lata więzienia!

KSW 37

3 grudnia 2016 roku odbyła się gala KSW 37. Transmisję można było obejrzeć tylko w Cyfrowym Polsacie w systemie pey-per-view. Jednakże znaleźli się tacy, którzy transmisję udostępniali w nielegalny sposób czy to poprzez Facebook czy to za pośrednictwem YouTube oraz innych źródeł do streamowania. Polsat poirytowany sytuacją podał sprawę do prokuratury. Niezwłocznie śledztwo się rozpoczęło.

14 grudnia 2016 roku, Policja zatrzymała 30-letniego mężczyznę spod Nysy, który przy użyciu telefonu komórkowego streamował płatną imprezę na portal społecznościowy Facebook. Transmisję w ten wieczór obejrzało ponad 200 tysięcy widzów. W całym internecie ilość ta mogła mocno być zawyżona. Według ustaleń śledczych, telewizja Polsat zanotowała straty w wysokości 1.3 mln złotych, gdzie transmisja abonamenta kosztowała jedynie 40 zł. Zatrzymany usłyszał zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Jak podają źródła – nie było to jedno takie zatrzymanie. Nie wiadomo więc czy nie skończy się jeszcze na innych konsekwencjach, chociażby odszkodowania za poniesione straty przez telewizję Polsat, co by było tylko przebiciem do krzyża zatrzymanych.

O autorze: Ceramic

CeramicRecenzent i tester sprzętu gamingowego i IT. Entuzjasta nowych technologii i gier komputerowych. Trener oraz nauczyciel informatyki i grafiki komputerowej. W ekipie znany również jako Profesor. Motto: Carpe Diem!

 • Meffi

  ,,Polsat zanotowała straty w wysokości 1.3 mln złotych,, straszne szkoda że nie pochwalili się jakie korzyści pieniężne notują w czasie 20 minutowej przerwy reklamowej podczas filmów które zacznają się o 20:05 założe się że są conajmniej dwukrotnie wyższe

 • krisanda

  dobrze zrobil ze strimowal, polsat nie nachlany , nie dosc ze za abonament trzeba placic to jeszcze za jakas zwykla walke dwoch ziomali 40 zeta osobno

 • vGuide

  Ale przepraszam bardzo
  wykupił pay per view? wykupił
  i w tym momencie prawnie jest dozwolone że materiał który wykupił jest jego na 24h ze względu że to transmisja i może z nim zrobić co chce i co mu się podoba

  • Skey

   Polecam pay per view jako abonent kablówki analogowej bez żadnego dekodera.
   Nawet jakbym chciał to bym nie miał jak obejrzeć.

  • Kasahara

   dla mnie podejrzewam, że to nawet wałek polsatu aby nastraszyć a nikogo nie pozwali

 • doryjanus

  Wszystko pięknie ładnie ale co stream z KSW ma do strony poświęconej gamingowi?

  • Kasahara

   w dziale gamerlifestyle piszemy o wszystko jest jakkolwiek związane z kulturą internetową.

   • doryjanus

    Stwierdzenie jak to ładnie ująłeś “kultura internetowa” ma się nijak do tego. To zbyt szeroko rozumowane pojęcie nawet gdy jest źle sformułowane. Idąc tym tropem równocześnie następny tego typu artykuł może być przykładowo i tylko wyłącznie przykładowo “plagiat artykułu z onetu na wp”. Tak czy owak samo w sobie pojęcie stream też nie jest już typowym terminem z działu gamingu, gdyż masz obecnie masę różnorakich streamów jak na przykład, nadawanie na żywo za pośrednictwem facebook’a ze zwykłego smarowania chleba(niestety widziałem tak zaawansowane przypadki i proszę nie wykorzystywać tego w komentarzu zwrotnym). I tak po głębszym zastanowieniu, a już jakiś dłuższy okres czasu(bliżej niesprecyzowany) na bieżąco śledzę nowości na tej stronie to pierwszy, za przeproszeniem gówniany artykuł typu “wiedza bezużyteczna”, którą łaczy z gamingiem jedno słowo stream. Fakt stream/y zostały spopularyzowane za sprawą gier komputerowych i to pierwsze skojarzenie jakie większości młodym ludziom jakie przychodzi na myśl. Jako z dupy wyciągnięta ciekawostka może być jako przerywnik spowodowany brakiem sensowniejszego materiału, ale tak na chłopski rozum jak prowadzisz, czysto hipotetycznie, dział gospodarki zajmujący się dystrybucją medykamentów i to można powiedzieć, że świetnie prosperującą na gwizdek obok lady stawiać lodówkę ze świeżo oprawionym mięsem. I w tej sytuacji działa to podobnie. Nie neguję pracy autora, czy zarządu strony lub innej taj energii z kosmosu, aczkolwiek nie rozumiem po co ten chłam gdzieś gdzie to jest zbędne. No chyba, że macie zamiar otworzyć nowy dział na stronie zajmujący się pokazywaniem czytelnikom, co ma piernik do wiatraka. A argument za, który chcecie wcisnąć, to że ma tyle samo liter lub krócej mąka. Ale już nie ma co z gówna bata kręcić czas wrócić do meritum, jeśli ten artykuł miał za zadanie zwyczajnie poszerzyć lincz idioty, to sądząc po reszcie komentarzy udało się, plus wielki plus. Jendak jeśli miał być to powiew świeżości to czekam na artykuł o grupce cymbałów z Malezji którzy w podobny sposób transmitowali na żywo za pośrednictwem facebook’a turniej snookera z Eurosportu, który to nagrywali na balkonie przez otwarte okno balkonowe w hotelu na drugim piętrze i wpadli przez to, że jeden najzwyczajniej spadł z wysokości. Jakby nie patrzeć wg. Twojej teorii to też już jest kultura internetowa.

   • Kasahara

    facepalm, jak ja lubię jak ktoś wie lepiej ode mnie o czy jest portal lub o czym pownien być. Wyluzuj

   • doryjanus

    Zabrakło kontrargumentu. Żałosne

   • Kasahara

    Po prostu nie zniżam się do takiego poziomu dyskusji. Wybacz; z doświadczenia wiem, że nie tapla się ze świnią w błocie, bo człowiek się tylko zmęczy, a tylko świnia z tej szarpaniny ma fun.

 • Ania Kondracka

  Gratuluje pomysłu streamować na przypale przez fb xD Idiota jesieni.

 • 50 Shadows Of ZeD

  No cóż, są cienie nie ma celi 😉

 • krisanda

  a dresy na dzielinicy zabili mojego kolege, skatowali na smierc i dostali wyrok w zawieszeniu

  • Alexander Lean

   Tak samo mojego wujka. Tylko, że zabiły go dzieci policjantów. Sprawa toczy się dwa lata i zostanie prawdopodobnie umorzona mimo nagrań z monitoringu. Także know that feel 🙂

 • Taliyah Main <3

  Pamiętam jakby to było 80 sekund temu

 • YourGenesis

  rip KillerMisiek ;/