Gamer Lifestyle r.

Steam i PSN zwracają pieniądze za No Man’s Sky!

Co się stało! Pamiętacie jak pisałem o tym że No Man's Sky okazał się mierny? Teraz okazało się że Steam i PSN zwracają pieniądze za No Man's Sky!

No Man’s Sky miało kilka problemów przed samą premierą (jeżeli chcecie sobie odświeżyć pamięć, m.in zobaczyć zaklejanie oznaczeń PEGI – click!), ale to co stało się parę godzin temu – widać że twórcy złożyli broń.

Steam i PSN zwracają pieniądze za No Man’s Sky!

Jeżeli zakupiliście No Man’s Sky bezpośrednio na Steam lub przez PSN, to możecie się ubiegać o zwrot pieniędzy! Nawet jeżeli zakupiliście grę na GOG-u, możecie liczyć na zwrot pieniędzy. A dlaczego tak jest? Możliwe że to wina niesamowicie złej optymalizacji (na i5 i GTX 960 gra była ledwo co grywalna) i fałszywej reklamy – jeżeli nie pamiętacie jak była zapowiadana sama gra, przypomnę Wam.

Co trzeba zrobić aby otrzymać zwrot pieniędzy?

To proste:

W wersji zakupionej przez Steam:

  • Jeżeli macie przegrane mniej niż 2h, wystarczy że posłużycie się tym – click
  • Jeżeli macie przegrane więcej niż 2h, musicie napisać do supportu Steam i w powodzie zaznaczyć bad performance or false advertising (lub też po polsku – fałszywa reklama lub zła optymalizacja)

W wersji zakupionej przez PSN:

  • Wystarczy że porozmawiacie z kimś z obsługi klienta – click i jako powód podacie że “produkt nie zawiera wielu funkcji które były reklamowane i doświadczyłem wielu zawieszeń konsoli podczas grania”