Gamer Lifestyle r.

Sombra zapowiedziana na filmie animowanym Infiltracja!

Każdy, kto gra w Overwatch, czekał na tą chwilę. Sombra w końcu ujawniona na BlizzConie 2016 w świetnym filmie animowanym!

Działanie w ukryciu i unieruchamiające ataki sprawiają, że Sombra jest świetną dywersantką. Hakowanie zakłóca zdolności przeciwników, przez co łatwiej ich zlikwidować, a Impuls Elektromagnetyczny zapewnia przewagę w walce z wieloma wrogami na raz. Translokator i Kamuflaż Termooptyczny sprawiają, że Sombra jest trudniejsza do namierzenia. Jednakże więcej informacji o niej samej możecie przeczytać niżej!

SOMBRA

SOMBRA

Film animowany: Infiltracja

O bohaterce

Była członkini Los Muertos, która za udane ataki hakerskie zyskała uznanie wśród członków Szponu, do którego później dołączyła. Jej celem było dokonywanie jeszcze większych ataków, między innymi nawet na samą fabrykę Volskaya Industries. Sombra, bo pod takim pseudonimem ukrywa się 30-letnia hakerka, wyposażona jest w pistolet maszynowy o dużym rozrzucie, ale to nie sprawia, że bohaterka jest wyjątkowa. Nie obejdzie się bez specjalnych umiejętności. Umiejętność Hakowania sprawia, że przeciwnicy nie mogą przez jakiś czas używać swoich umiejętności, a także apteczki stają się bezużyteczne. Sombra staje się na chwilę niewidzialna, a jej szybkość znacznie wzrasta, ale kiedy się ją zaatakuje, to wyłącza jej Kamuflaż Termooptyczny. Mobilną zdolnością bohaterki jest Translokator, który umożliwia jej szybką teleportację w miejsce, gdzie rzuci swój specjalny marker. Aż w końcu umiejętność bohaterska. Ona sprawi, że będzie uciążliwa dla przeciwnika. Mowa tu o Impulsie Elektomagnetycznym, którego wybuch wyłącza całkowicie wszelkie bariery, osłony, a także samych bohaterów. Hakowanie czas zacząć!