Gamer Lifestyle r.

Snapchat stracił miliard dolarów przez jednego tweeta od Kylie Jenner!

Wiecie, jak to jest stracić 1,5 miliarda dolarów wartości przez kilka słów? Snapchat wie. Przez ostatnią aktualizacje w internecie pojawiło się wiele krytycznych głosów - swoją cegiełkę dołożyła Kylie Jenner.

Dosłownie jeden wpis – tyle potrzeba było, aby Snapchat stracił niesamowitą liczbę dolarów. Wszystko przez ostatnią aktualizację aplikacji, która według wielu zniszczyła tą aplikację. Niezadowoleni po prostu odeszli od znanej platformy – jedną z tych osób jest Kylie Jenner:

Tweet dotarł do ponad 24 milionów obserwujących Kylie, co spowodowało znaczne straty. Dokładnie mówiąc to straty w wysokości 6-7% wartości akcji, czyli około 1,5 miliarda dolarów.

Ponad 5 miliardów złotych!

Nie żeby za te straty odpowiadała tylko Kylie Jenner

Pewnie większość z Was korzysta ze Snapchata, więc wiecie, o co chodzi – w tym momencie korzystanie z tej “nowej” wersji nie przypomina wcale starego, dobrego Snapa, którego wszyscy lubiliśmy.

Niestety najpewniej nie otrzymamy żadnych zmian/powrotu do starej wersji, ponieważ według Snap Inc. (czyli firma-matka Snapchata) twierdzi, że nowa wersja aplikacji była potrzebna.  Zobaczymy, czy twórcy będą iść w zaparte.

A jak z Wami – nowa wersja Snapchata jest niezła, czy najlepiej byłoby przywrócić starą?