Gamer Lifestyle r.

S.K.I.L.L. – Special Force 2 nie odwraca kota ogonem

Karlsruhe, 30.05.2016 – Internet jest pełen sieciowych gier komputerowych i śmiesznych filmików z kotami. I jedno, i drugie można zobaczyć w krążącym w ostatnim czasie po Internecie filmiku z gry S.K.I.L.L. – Special Force 2...

S.K.I.L.L. - SF2 cat 4

Z racji sporego zainteresowania wystrzałowym kociakiem, Gameforge oraz Dragonfly postanowili „zadomowić” go także na europejskich serwerach. Wraz z ostatnią aktualizacją tego popularnego FPS-a gracze mogą dodać śmiercionośnego „sierściucha” do swojego arsenału. Ponadto, dostęp do mapki Zombie został teraz odblokowany dla wszystkich graczy.

Zwiastun aktualizacji można obejrzeć tutaj:

S.K.I.L.L. - SF2 cat 2

O S.K.I.L.L. – Special Force 2

Gra koncentrująca się na szybkiej rozgrywce w trybie multiplayer i oferująca wszystko, co zadowoli każdego miłośnika shooterów: liczne bronie i inne części uzbrojenia, indywidualna kreacja bohatera, urozmaicone mapy oraz szeroki wachlarz różnych trybów rozgrywki. S.K.I.L.L. (Secret Kommando: Infiltrate. Liquidate. Liberate.) – Special Force 2 jest wyposażona w Unreal Engine 3 i oferuje ponadto realistyczne efekty dźwiękowe: odgłosy broni zostały nagrane przez fachowców z hollywoodzkim doświadczeniem i dopasowane do wymogów gry.

S.K.I.L.L. - SF2 cat 1

O Gameforge

Dzięki imponującemu portfolio zawierającemu około 20 tytułów oraz z ponad 450 milionami zarejestrowanych graczy Gameforge jest największym dostawcą gier typu Massively Multiplayer Online (MMO) w modelu biznesowym Free to Play w Europie. Międzynarodowy koncern z siedzibą w Karlsruhe (Niemcy) oferuje gry online w ponad 75 krajach, zatrudniając obecnie 450 pracowników. Dorobek firmy obejmuje popularne marki przemysłu komputerowego, między innymi gry na bazie klienta, jak np. Orcs Must Die! Unchained, HEX: Shards of Fate, wielokrotnie nagradzane gry fabularne AION Free-to-Play i TERA: Fate of Arun, a także najpopularniejsza gra MMO w Europie Metin2. Obszerny dorobek firmy uzupełniają popularne gry przeglądarkowe, tj. OGame czy Ikariam oraz rosnąca liczba gier mobilnych, do których niebawem dołączy kompetytywny RTS Dropzone oraz SoulWorker, MMO w konwencji anime. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://corporate.gameforge.com/.

S.K.I.L.L. - SF2 cat 3

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]