Gamer Lifestyle r.

Rycerze Mroźnego Tronu – nowy dodatek do Hearthstone!

Znacie Arthasa - Króla Lisza? Tak, to ta sama osoba, która 13 listopada 2008 roku zwróciła się przeciwko światu Azeroth w World of Warcraft. Teraz powraca jako nowy dodatek do Hearthstone!

Arthas zabił dziewięciu bohaterów Hearthstone i przywrócił ich do życia jako rycerzy śmierci. Nowy dodatek do gry o nazwie Rycerze Mroźnego Tronu wkroczy do gry już niedługo, a prezentuje się on bardzo przyzwoicie.

Umarł król, niech żyje król

Na wejściu otrzymamy darmową przygodę, po której gracze otrzymają darmowego rycerza śmierci. I to od razu na prologu. Po wykonaniu całej przygody, czyli Icecrown Citadel (Cytadela Lodowej Korony) zostaniemy nagrodzeni trzema pakietami z dodatku. Będzie można zakupić dodatek (jest on darmowy, ale można go kupić) za 49,99€. Gdy to zrobimy otrzymamy 50 pakietów oraz specjalny rewers.

Do gry wejdzie łącznie 135 kart. Rycerze śmierci będą działać tak jak  Jaraxxus. No, prawie… Nie zmieni on nam naszego zdrowia, ale za to doda pancerz, okrzyk bojowy i inną moc specjalną.

Nieumarły Rexxar. Jeden z takich rycerzy to nasz słynny łowca. Po wyjściu na stół zada 2 punkty obrażeń dla każdego wrogiego stronnika. Dodatkowo co turę będzie mógł odkryć dwie bestie za dwa punkty many.

Do gry wejdzie nowa mechanika – kradzież życia. Będzie to działało na takiej zasadzie: zadajemy 2 punkty obrażeń dla przeciwnika, a następnie leczymy się za te 2 punkty. Prawdopodobnie będą zaklęcia i bronie, które ową moc będą posiadać.

Nowe legendy to standard przy takich dodatkach, jednak warto zaznaczyć, że samych sługusów Arthasa będzie masa.

Szczegółów o dodatku dowiemy się 24 lipca, zaś już w sierpniu będziemy mogli w niego zagrać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.