r.

Przygotuj się na Gamescom, gdzie zmierza LCS – EU

W razie gdyby w Niemczech brakowało sportowych emocji, po zwycięstwie reprezentacji tego kraju w tegorocznym Mundialu, przybywamy na Gamescom z League of Legends LCS - EU od 13 do 17 sierpnia. Być może pojawi się sam Napastnik Lucian, by pokazać wszystkim jak strzelać, aby zwyciężyć.

Finały mistrzostw nadchodzą wielkimi krokami, a stawka nie mogła być większa. Najbardziej ambitnym celem każdego zawodowego gracza League of Legends jest zmierzyć się z najlepszymi drużynami na świecie, a tylko 3 drużyny z Europy będą mogły zakwalifikować się do Mistrzostw podczas tegorocznego Gamescomu.
Gamescom to jeden z największych konwentów fanów gier na świecie, a nam przyświeca cel, aby dostarczyć uczestnikom równie ekscytujący spektakl esportowy. W tym roku podzieliliśmy stoisko League of Legends na część społecznościową i esportową, co zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim, którzy oczekują rywalizacji w najlepszym stylu.
Żelazny uścisk Alliance w letniej edycji LCS – EU powoli zaczyna popuszczać wodze, uchylając tym samym furtkę dla drużyn takich jak Fnatic. Nawet drużyny, które do tej pory stały w cieniu zaczęły wywierać presję na swoich kompetytorach. Copenhagen Wolves i Millenium w ostatniej chwili próbują wedrzeć się do europejskich rozgrywek kwalifikacyjnych.
Nie zapominajmy o Dzikiej Karcie, która pozwoli drużynom z Oceanii, WNP oraz Turcji, wziąć udział w walce o miejsce w Finałach Mistrzostw. Bez względu na to, kto dostanie się do rozgrywek kwalifikacyjnych, poziom współzawodnictwa będzie bardzo wysoki.
Ilość miejsc siedzących podczas Play-Offów LCS – EU będzie ograniczona i rozdystrybuowana zgodnie z zasadą „kto pierwszy – ten lepszy”, więc przybywajcie, jak najszybciej się da. Rozgrywki będą miały miejsce od czwartku do niedzieli podczas imprezy. Nie zapomnijcie zerkać na naszą oficjalną stronę, ponieważ już niedługo pojawi się pełna rozpiska.
Nawet jeśli nie uda wam się przybyć na Gamescom, nie przegapicie ani minuty akcji. Wejdźcie na lolesports.com, aby dowiedzieć się więcej w naszym cyklu „Droga do Mistrzostw”, w ramach którego będziemy streamować wszystkie mecze z Kolonii na żywo.