Gamer Lifestyle r.

Premiery tygodnia: 9-15 lipca

Premiery tego tygodnia zdecydowanie spodobają się fanom strategii i akcji!

Ten tydzień zdecydowanie należy do serii Warhammer. Jakie jeszcze premiery zobaczymy w najbliższych dniach?

Warhammer: Vermintide 2

Data premiery: 11 lipca 2018

Platforma: XBOX ONE

Kontynuacja gry z 2015 roku w uniwersum Warhammera. Tym razem będziemy walczyć ze szczurołakami i siłami Chaosu w mieście-twierdzy gdzieś na granicy Bretonnii. To od nas  zależy, jak potoczą się losy imperium. Gra jest bardzo brutalna, możemy walczyć różnymi rodzajami broni. Rozwinięty jest system kariery, a grać możemy pięcioma herosami: magiem, krasnoludem, rycerzem, łowcą głów, skrytobójcą. Gra stawia głównie na Co-op dla maksymalnie 4 graczy, jednak możemy bawić się też solo.

 

 

Islands of Nyne: Battle Royale

Data premiery: 12 lipca 2018 (Wczesny dostęp)

Platforma: PC

Sukces gier battle royale sprawił, że pojawił się Islands of Nyne. Trafiamy do futurystycznego świata i wcielamy się w uczestnika gry, którą zorganizowała pewna niezwykle zaawansowana technologicznie rasa o sadystycznych upodobaniach. Walczymy maksymalnie ze 100 osobami. Mamy do wyboru trzy areny, a zacieśniające się pole to tym razem pole plazmowe. Co ciekawe, dostępne są również pojazdy. Gra oferuje 2 warianty drużynowe: dla dwóch i pięciu graczy w teamie.

Warhammer 40000: Gladius- Relics of War

Data premiery: 12 lipca 2018

Platforma: PC

Kolejny Warhammer w zestawieniu, tym razem będący klasyczną strategią turową wykorzystującą formułę 4X. Trafiamy na planetę Gladius Prime i musimy walczyć z przeciwnikami o niezwykłe skarby skrywane w jej wnętrzu. Jeśli chodzi o frakcje, to mamy do wyboru Orków, Nekronów, Kosmicznych Marines i Gwardię Imperalną. Każda z frakcji posiada unikalne jednostki i drzewka rozwoju. Bawić możemy się sami lub z przyjaciółmi.

Octopath Traveler

Data premiery: 13 lipca 2018

Platforma: Switch

Gra, która została zaprezentowana w 2017 roku doczekała się premiery! Octopath Traveler jest jRPG-iem, który przenosi nas do magicznego świata Orsterra. Przyjdzie nam się wcielić w jednego z ośmiu bohaterów, z których każdy ma unikalne pochodzenie oraz specjalne cele, które zamierza zrealizować. Przedstawiony świat jest pełen detali. Przyjdzie nam eksplorować jaskinie, wykonywać misje od NPC oraz walczyć z przeróżnymi przeciwnikami. Pojedynki toczone są w trybie turowym, a podczas nich możemy zwiększać statystyki bohatera poprzez ładowanie specjalnego wskaźnika. Gra dostępna jest w trybie singleplayer.

Co jeszcze w tym tygodniu?

Bomber Crew zawita na PS4, XONE i Switcha już 10 lipca!

12 lipca pojawi się The Walking Dead: Our World na urządzenia mobilne z systemami iOs i Android.

Od 13 lipca możemy zakupić grę Eartfall na PC, PS4 i XONE!

 

Znaleźliście dla siebie coś ciekawego? A może nadal ogrywacie swoje ulubione tytuły? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze: Varmy

VarmyStudentka politechniki wmawiająca wszystkim, że ma 15 lat. Kocham chińskie bajki i biegam w fikuśnych wdziankach... ekhm, cosplayach, po konwentach. Hoduję szczury, które grają w LoL-a lepiej niż ja.
Wpadnij na mój fanpage: www.fb.com/varmynyaan
Oraz kanał na Twichu: www.twitch.tv/varmynyaan