Gamer Lifestyle r.

Premiery tygodnia: 2-8 lipca

Jakie premiery gier zobaczymy w pierwszym tygodniu lipca?

Pierwszy tydzień lipca będzie zdecydowanie lepszy dla konsolowców. Tytułów nie zobaczymy zbyt dużo, a te warte uwagi skierowane są w stronę graczy PS4 i Switcha.

Deiland

Data premiery: 2 lipca 2018

Platforma: PC

Czy można wydać grę po uzbieraniu pieniędzy na Kickstarterze? Można!Główny bohater- Arco- trafia na malutką planetę, Deiland. Ma za za zadanie obudzić magię w krysztale, który znajduje się we wnętrzu planety. Deiland to gra będąca połączeniem przygodówki, RPG, survivalu, gdzie przyjdzie nam eksplorować świat i wykonywać misje.  Całość przedstawiona jest w ciekawej, kolorowej grafice. Bawić możemy się w trybie dla jednego gracza.

 

Detached

Data premiery: 5 lipca 2018

Platforma: PS4

Detached to gra akcji osadzona w świecie sience fiction. Ludzie rozwinęli się tak bardzo, że podróżują w kosmos, głównie w celu zdobycia cennych surowców. Gdy jedna z korporacji odnajduje działający artefakt innej cywilizacji, sytuacje nieco się komplikuje… Gracz musi wybrać jedną ze stron konfliktu i znaleźć sposób, aby wrócić do domu. Deatched stawia na otwarty świat pełen survivalu, eksploracji i zagadek. Bawić możemy się zarówno w trybie dla jednego jak i dla wielu graczy. Produkcja tworzona jest z myślą o używaniu zestawu VR.

Mushroom Wars 2

Data premiery: 5 lipca 2018

Platforma: Switch

Chciałeś kiedyś zostać grzybem? Teraz masz okazję! Mushroom Wars 2 to kontynuacja strategii z 2009 roku. Gracz wciela się w dowódcę armii, a jego zadaniem jest jak najszybsze wyeliminowanie konkurencji. “Jak najszybsze” jest bardzo dosłowne- gra toczy się w niezwykłym tempie, a cała rozgrywka toczy się maksymalnie 10 minut. Dostępne są 4 kampanie dla jednego gracza, potyczka z komputerem oraz pojedynki PvP wielu wariantach. Choć wersja na PC została wydana jakiś czas temu, to teraz można zagrać na Switchu!

 

 

Co jeszcze w tym tygodniu?

Red Faction: Guerilla  otrzyma wersję remastered już 3 lipca!

Tego samego dnia możemy kupić Jurassic World Evolutnion w pudełku na PS4 i XONE.

Od 4 lipca możemy zagrać w  Nekoparę Vol. 1  na PS4 i Switch. Fani kocich uszek- do boju!

 

Zagracie coś z wymienionych tytułów? A może inna gra pochłonęła Waszą uwagę?