Gamer Lifestyle r.

Zwiastun rozgrywki The Sims 4: Psy i Koty – premiera tuż-tuż!

Kolejny dodatek z zawartością dla The Sims 4 jest już za pasem. Aktualizacja da nam możliwość przygarnięcia pupila do mieszkań oraz życie z nim.

The Sims 4

 

Informacje:

Najnowsze DLC do The Sims 4 zostało ogłoszone pod koniec sierpnia, od tego czasu zdążyło zgromadzić sporo fanów, ucieszonych z faktu, że do gry wreszcie trafią milusie zwierzątka! Nowy gameplay trailer pokazuje nam, co będziemy mogli robić z naszymi pupilami:

Wersja angielska zwiastuna rozgrywki

Możemy zauważyć, że mamy tu nieskończone możliwości tworzenia naszych zwierzęcych przyjaciół.

Producenci przedstawiają także przyjazną dla psów i kotów lokalizacje: Brindleton Bay. W lokacji znajdziemy parę nowożeńców, gotowych na przygarnięcie zwierzaka.

W dalszej części filmiku mamy poradnik dotyczący tworzenia zwierzaków. Do wyboru mamy pełno ras, modyfikacje wyglądu oraz… ubrania i dodatki! Możemy również ustawiać cechy naszych zwierząt. Kolejną świetną opcją jest modyfikowanie ras. Te możliwości sprawiają, że możemy tworzyć naszych  pupili w nieskończoność. Genialna zabawa czeka wszystkich kreatywnych graczy. To wręcz raj dla was!

The Sims 4

 

Jak grać?

Aby zacząć grać wystarczy wybrać pupila, jest to najłatwiejszy wybór, jaki Was czeka, gdyż później zaczynają się schody, jak mogliście zauważyć na trailerze.
EA postawiło na jak największymi możliwościami twórczymi, co mogliśmy zauważyć.

Mały/duży pies/kot

Wybór Pies/Kot -> Mały/Duży oraz Rasa -> Ogon/Sierść/Umaszczenie/Łaty oraz ubiór. Pierwszy raz w życiu możemy ubrać naszego pupila! Warto wspomnieć również o krzyżowaniu ras, co umożliwi nam jeszcze więcej połączeń.

Charakter

Nadawanie cech wpływa na późniejsze zachowanie zwierzaków. Możemy dowolnie modyfikować cechy, ustawiając je, aby współgrały z charakterem naszego Sima. Stworzymy tym samym idealne połączenie! Wybory niektórych cech wpływają także na zdolności naszych towarzyszy.

Modyfikacja wyglądu

Możemy również dodatkowo modyfikować wygląd naszego zwierzątka. W jaki sposób?

  • Możemy dowolnie manipulować twarzą, rozciągając, lub skurczając elementy.
  • Możemy wybierać kształt uszu, kolor oczu, wibrysy (to te cienkie linki pod nosem kota)
  • Możemy malować, dzięki systemowi malowania i dzięki temu stworzyć wiele wyjątkowych kombinacji. Na trailerze możemy zaobserwować nawet kota w stylu robota. Jak widać, całe mnóstwo kombinacji!

Kolejną niesamowicie cute opcją są szczeniaczki i kocięta, które również możemy dowolnie ustawiać.The Sims 4

Podsumowując:

The Sims 4: Psy i Koty ma premierę 10 listopada 2017 roku. Czekacie z niecierpliwością?
EA dało graczowi duże pole do popisu, co uważam za bardzo dobry ruch w stronę kreatywnych graczy oraz osób.
Koty i Psy w pięknej, miłej dla oka grafice to coś słodkiego, prawda? Na pewno przyciągnie to osoby, które zwyczajnie lubią słodkie rzeczy, dziewczynki, dziewczyny.


The Sims 4