Gamer Lifestyle r.

Pre-ordery do filmu Assassin’s Creed!

Premiera filmu Assassin's Creed zbliża się coraz większymi krokami. Pomimo podzielonych opinii na temat tego filmu po obejrzeniu zwiastuna, twórcy postanowili dorzucić coś dodatkowego, aby zachęcić ludzi do jego obejrzenia.

Jako gracze, często oczekujemy gry do której będą dodawane bonusy dla osób, które kupiły produkt przedpremierowo. Jest to teraz jakiś standard wymagany od twórców gier. Jednak jak wygląda sytuacja z filmami?

Z reguły idziemy do kina, kupujemy bilet, oglądamy film i wychodzimy mniej lub bardziej zadowoleni. Ale zbliżający się film Assassins’s Creed będzie miał bonusy przedpremierowe, tak samo jak gry! Paczuszki będą dostępne do kupienia na stronie Kernel.com. TAK! DOBRZE PRZECZYTALIŚCIE! PACZUSZKI!

Film Assassin’s Creed wprowadza pre-ordery

Cena paczuszek będzie w przedziale od 15$ do 1,200$. Każda z nich będzie zawierać coś unikatowego, włączając w to koszulki, zegarki, figurki kolekcjonerskie, zabawkowe ukryte ostrza czy też statuetki. Najdroższa z paczek będzie zawierać w sobie replikę w skali 1:1 hiszpańskiej kuszy, która będzie używana w filmie. Każdy poziom paczuszki będzie zawierać również cyfrową wersję skryptu, dodatkowe sceny oraz oczywiście bilet na sam film.


Co sądzicie o takiej akcji zorganizowanej przez producentów filmu? Czy pre-ordery będą na porządku dziennym do filmów teraz? Czekamy na komentarze!

Premiera już 21 grudnia na świecie oraz 6 stycznia w Polsce!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]