r.

W jakim kraju będziesz miał więcej czasu wolnego?

Lubicie wielce przydatne stronki, które odmienią Wasze życie na jakieś pięć minut? Oczywiście, że tak! Do ogarnięcia tej wystarczy podstawowa znajomość angielskiego i już możecie porównać komfort życia w Nigerii a USA.

Uszanowanko!

Gdy tylko zobaczyłem tę stronkę i poczyniłem kilka durnych porównań (wiedzieliście, że w porównaniu z Algierią, zużywamy ok. 80% elektryczności mniej? Nic tylko tam jechać!), doszedłem do wniosku, iż warto byłoby się tym podzielić szerszej publiczności. No co tu więcej gadać! Urzekła mnie prostota i minimalizm stronki, a do tego dość przemyślane opcje w stylu możliwości wyboru kraju poprzez wybór danego kontynentu. Zresztą, sami spójrzcie! Tak wygląda Polska w porównaniu z USA.

Ifitweremyhome.com

compare cities

Ilość czerwonego może przytłaczać, co – dobrze wiemy – niekoniecznie jest zgodne z prawdą, dlatego traktujmy to narzędzie tylko jako zabawę. Ot, choćby w oparciu o konsumpcję paliwa – Polaków na to nie stać, co innego korpo-hAmerykańców. No… w gruncie rzeczy, co oznacza życie dwa razy dłużej czy większe prawdopodobieństwo pójścia do więzienia dla takich zwykłych obywateli, którym w głowie tylko normalne życie szumi?

Po kliknięciu w każdą opcję otrzymujemy jej dokładny opis – w głównej mierze polega to na statystykach wyciąganych z innych, rzetelnych źródeł, ale jak wiadomo – zestawmy średnią cenę za butelkę wody w Wypierdkowie Wielkim na Lubelszczyźnie i takim Krakowie… przy okazji.

http://www.cenynaswiecie.pl/

…bo kto z Was nie marzył o porównaniu średnich cen produktów na świecie?! Ale kolejny raz ostrzegam – to tylko zabawa.

ogorki po niemiecku

Na zakończenie – zacznijcie od porównania Poland i Vatican City. c:

Linki:
Porównywarka krajów
Porównywarka cen

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]