Gamer Lifestyle r.

Pobity za to, że jest YouTuberem?

DEV, który jest dosyć popularnym YouTuberem na polskiej scenie, doświadczył bardzo dziwnej sytuacji, która była spowodowana tym, że jest... sławny. Przeczytaj dalej i poznaj szczegóły całego zajścia!

Podczas zwykłego wyjścia do klubu, żeby potańczyć, coś wypić, spotkała go nietypowa, bardzo dziwna sytuacja. YouTuber, który jest dosyć popularny (125 tysięcy) i jest znany z nagrywania FIFY, został zaatakowany przez mężczyzn, którym nie pasowała jego popularność.

Zazdrość czy chamstwo?

kajdankas

YouTuber występujący pod pseudonimem “DEV” spotkał się najpierw z atakiem na psychikę. Pod klubem, gdzie miał zamiar wejść, stała grupka pięciu osób, które ewidentnie były nim zainteresowane. Po chwili usłyszał od jednego z nich zaczepkę: “patrzcie, idzie gwiazdeczka”. Atakowany postanowił to zignorować i skomentował całą sytuację milczeniem, a następnie wszedł do owego klubu. Na imprezie bawił się świetnie, nawet spotkał kolegę i wypił z nim drinka. Wszystko było w porządku, do czasu. Znienacka ktoś złapał go za bark, a on oczywiście z normalnym odruchem odwrócił się i nagle miał ciemność!Uderzono go w twarz, a po chwili szumu w uszach był już bezpieczny, kiedy jednego z napastników wyprowadziła ochrona.

Cała historia

DEV postanowił opowiedzieć całą historię w filmiku, który wstawił na swój oficjalny kanał. Poniżej możecie zobaczyć go sami i jeszcze lepiej zaznajomić się z całą historią.

A Wy co myślicie o tej sytuacji?

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]

Źródło: klik!