Gamer Lifestyle r.

Pobicie na streamie? Widzowie podejrzewają gwałt

Na popularnym serwisie streamingowym Twitch.tv ostatnio doszło do niepokojących zdarzeń! Streamer JoeDaddy505 pobił swoją dziewczynę!


Youtube zawrzało, kiedy na stronie pojawiły się nagrania ze streamu wyżej wspomnianego Youtubera oraz streamera. Uważajcie, nagranie jest dość drastyczne!

Pobicie… A może nawet gwałt?

Nie do końca wiadomo, co właściwie zaszło – nagranie trwa kilka minut, niestety obraz nie był nadawany. Jedyne, co po tym zdarzeniu zostało w sieci, to kilka nagrań dźwiękowych tego, jak dziewczyna streamera płacze, krzyczy i każe zostawić się w spokoju, grożąc policją – z kolei sam zainteresowany wyzywa ją od pań lekkich obyczajów (mówiąc naprawdę, naprawdę bardzo delikatnie). Co zaszło? Możecie posłuchać, jednak nie zalecamy tego osobom, które nie ukończyły 18 roku życia lub są wrażliwe na wszelkie drastyczne momenty.

UWAGA! NAGRANIE DRASTYCZNE! >KLIK<

Jak widać na nagraniu ludzie przez bardzo długi czas myśleli, że to żart (a przynajmniej tak chcę myśleć), śmiejąc się na czacie. Również osoby nagrywające śmiały się z całej sytuacji, słychać ich czasem na pierwszym planie. Czy Wam brzmi to na głupi dowcip? Moim zdaniem dziewczyna krzyczy zbyt rozpaczliwie, jak na zabawę. Zostawiam to jednak Waszej ocenie.

Poniżej kilka komentarzy spod filmiku:

pobicie

“Brzmi, jakby była gwałcona i bita. Mam nadzieję, że to gówno ujrzy światło dzienne.”

Przechwytywanie2

“Bez wątpienia ją ku*wa gwałcił. Mam dość”

Przechwytywanie3

“To nie jest je*ane pobicie, to pier*olony gwałt”

Kanał JoeDaddy505 został zamknięty za naruszanie zasad serwisu. Komentatorzy podejrzewają, że Youtuber sądził, że jego stream jest wyłączony, gdy rozpoczął kłótnię. Na nagraniach wiele razy padają obelżywe uwagi na temat dziewczyny, a także odniesienia do jej narządów rozrodczych. Streamer posądza ją także o zdradę.

Nie wiadomo, czy dziewczyna została zgwałcona – są to jedynie spekulacje użytkowników Reddita i Youtube. Nie wiadomo także, czy dziewczyna jest bezpieczna i co stało się później. Wiadomo jednak, że pobicie miało miejsce, do czego JoeDaddy505 sam się przyznał na swoim Instagramie.

pobicie

Wielu internautów zaoferowało się, że wybierze się do niego i skopie mu dupę/da mu w mordę/zatłucze go/inne podobne określenia. A Wy? Jakie macie na ten temat odczucia? Postaramy się w miarę możliwości poinformować o zakończeniu tej przykrej historii, gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej.
[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]