r.

Oglądaj finały LCS-ów na dużym ekranie w swoim mieście!

Czy nie marzyliście, aby zapoznać się z nowymi osobami o takich samych zainteresowaniach, jak Wasze oraz uczestniczyć w największym wydarzeniu tego roku? Pragnęlibyście zobaczyć tłum fanów oddających się zabawie? Jeśli znudziło Cię siedzenie w samotności przed komputerem, koniecznie zajrzyj tutaj!

Nie ma lepszego sposobu na podkręcenie atmosfery ważnego meczu niż współdzielenie tej chwili z innymi fanami. Nie wspominając też o sytuacji, w której Wasza ulubiona drużyna ukradnie Barona, podniesiecie rękę, żeby przybić piątkę i… nie będzie nikogo, więc przybijecie ją sobie sami (piątka musi zostać przybita!). Jeżeli nie możecie przybyć do Sztokholmu na wydarzenie, sprawdźcie poniższą listę, aby zobaczyć, czy w Waszej okolicy odbywa się impreza oglądania:

 • Płock
  NoveKino
  Przedwiośnie ul. Tumska 5a

Czytaj więcej

 • Kraków
  Multikino Kraków
  Dobrego Pasterza 128 / 30-962 Kraków

Kup Bilety

 • Szczecin
  Multikino Szczecin
  Aleja Wyzwolenia 18/20 / 70-554 Szczecin

Kup Bilety

 • Wrocław Arkady
  Multikino Wrocław Arkady
  Powstańców Śląskich 2-4 Wrocław

Kup Bilety

 • Gdańsk
  Multikino Gdańsk
  Aleja Zwycięstwa 14 Gdańsk

Kup Bilety

 • Poznań
  Multikino Poznań 51
  Królowej Jadwigi 51 / 61-871 Poznań

Kup Bilety

 • Warsawa
  Multikino Warsaw Ursynów
  Al. KEN 60 Warszawa

Kup Bilety

Żadnych imprez w Waszej okolicy? Może sami taką zorganizujecie? Wiem, że obecnie nie pozostało już dużo czasu, jednakże warto zapoznać się z opublikowanym artykułem dotyczącym porad n.t. własnej imprezy oglądania, który powinien ułatwić taki proces osobom organizującym ją po raz pierwszy. Wymaga to sporo zachodu, ale warto zostać bohaterem innych fanów LCS w Waszym mieście.

Będąc Płocczanką, mogę polecić wydarzenie sprzed roku, które było u nas organizowane na tych samych zasadach. Obecnie w naszym mieście sytuacja jest najmniej ciekawa – potrzebujemy Was do zapełnienia kompletu miejsc, by uniknąć ponoszenia kosztów imprezy. Chociaż link do informacji został podany, podrzucę jeszcze raz stronę naszego wydarzenia: Wspólne Oglądanie Finałów w Płocku! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na wspólne oglądanie! Miła atmosfera gwarantowana!

resize

resize (1)