Gamer Lifestyle r.

Oficjalne Q&A How2Play! Odpowiedzi!

Kto chciał, ten mógł zadać pytania do każdego z naszych redaktorów bądź korektorów i poruszyć daną kwestię. Prezentujemy oficjalne "pytania i odpowiedzi" dla Was, od nas!

Ostatnio zadałem Wam pytanie na Facebooku, jak i w komentarzu pod jednym z artykułów, o pytania do tej serii. Oczywiście wielu z Was (co jest normą chyba?) potraktowało to za dobry pretekst do śmieszków. Osobiście wybrałem pytania ludzi normalnych (zdrowych) i dojrzałych.

Ogólne do nas:

Skąd pomysł na taką stronę i skąd czerpiecie tak obfite informacje na temat LoL-a i innych gier komputerowych?

Pierwotnie H2P było blogiem Adama na temat League of Legends, jeszcze w początkach gry. Ot, każdy chyba lubi czasami popisać o tym, w co się gra… Ponieważ jednak blog cieszył się sporym zainteresowaniem, decyzja o zmianie w stronę nie była trudna.

Skąd czerpiemy informacje? Zwyczajnie przeglądamy Internet! Mamy kilka stałych źródeł – w tym oczywiście oficjalne strony Riotu (również forum, na którym znajdujemy większość wypowiedzi twórców gry) czy Reddit (jednak nie tylko subreddit League of Legends!). Często jednak konieczne jest zwyczajne przedzieranie się przez odmęty Google czy YouTube. Filtr czasowy i przeglądamy! Nie ukrywam, że nieraz zajmuje to dużo czasu, ale dzięki temu nie musicie tego robić Wy ^^

– Nalthe

O co chodzi z tymi tagami?

Cóż, to raczej pytanie do autora… Niektórzy mają specyficzne poczucie humoru, co tu poradzić. Staram się je usuwać (“staram” – czasami zwyczajnie człowiek o tym zapomina, poprawiając nawał innych błędów), bo tagi powinny służyć przede wszystkim pozycjonowaniu i ułatwieniu wyszukiwania użytkownikom. Wątpię, żebyśmy chcieli widzieć H2P przy okazji szukania filmików 18+…

– Nalthe

Jak wiadomo, rework Galio robią ludzie od Siona i Yoricka, oboje mają interakcje w terenie (Sion może driftowac/wypi%#$%#ć się, Yorick stawia zagrodę) – czy jest możliwe, że Galio też będzie miał coś związanego z terenem? Czego się spodziewacie po reworku (własna opinia, najlepiej każdego redaktora, burza mózgów może być)?

Mówisz i masz 😀

Być może Galio otrzyma jakieś ściany typu Anivii? Może zostanie wykorzystana nowa umiejętność uziemienia jako skamieniałe stopy czy coś w tym stylu? Albo ultimate zamieniający przeciwników w nieruchome gargulce? ^-^

– ThornyZyra

Tak szczerze, to nie jaram się jakoś reworkiem Galio, ale mam wrażenie, że mogą mu – tak jak u większości reworkowanych ostatnio postaci – dodać coś dobrego i zauważalnego dla drużyny. Może obszarowa tarcza jak u Karmy? Albo kolejna ściana do trollowania… Dawno też nie bawili się w niewrażliwość, a przecież ten stworek prawie nie dostaje obrażeń podczas ulta.

– Scope

IMO możliwe, że ult Galio będzie mieć trochę związanego z terenem – może coś w stylu ulta J4 i Nunu? Reworki mają to do siebie, że zachowują oryginalny “feeling” postaci, więc z mojego punktu widzenia Galio pozostanie swoistym counterem na postacie AP, aczkolwiek jest szansa, że Riot będzie chciał zrobić z niego coś, co będzie dobrze radziło sobie w aktualnej mecie. Tak tl;dr: *Galio będzie mieć (moim zdaniem) podobnego ulta i możliwe, że będzie też mieć tarczę – reszta pozostaje słodką niewiadomą Riotu*.

– Spliter

Nie lubię gdybać, zwłaszcza na tak wczesnym etapie, jednak wydaje mi się, że idea ulta zostanie zachowana – jest on zdecydowanie unikalny w całej grze. Czy coś związanego z terenem? Niezbyt mnie to przekonuje, no ale kto wie… Bardziej podejrzewam mobilność, ostatnio Riot lubi się tym bawić – praktycznie każda postać ma skilla związanego z mobilnością.

– Nalthe

Reszta nie chciała :<

Kasahara

Czemu nie grasz w LoL-a? :d

Po 7 latach trudno jest odnaleźć fun w grze, gdy wszystko się już odkryło, a czas nie pozwala podejść do niej na poważnie.

Czemu jesteś taki oschły i niemiły dla czytelników? 🙁

Bo jestem niemiłym ch#[email protected] i tego nie ukrywam. Być może niektórzy za to mnie właśnie cenią, że za kilka dodatkowych groszy nie robię z siebie miłego błazna, który za plecami ludzi pokazuje im “fucka”.

Ja pokazuję fucka prosto w twarz i sram do ryja – sytuacja jest jasna.

ThornyZyra

Czemu jako swojego boga wybrałeś akurat Zyrę ?

Zyra ma wyimaginowanych przyjaciół, a raczej wmawia sobie, że rośliny są jej przyjaciółmi. Sama daje radę w życiu. Jest silna, niezależna, tajemnicza. Jest również zapomniana. Utożsamiam się z nią, bo mnie raczej mało osób lubi, tak samo jak ją, i jestem raczej typem samotnika. Do tego Zyra jest sexy xD

Kiedy “Z Jak Zyra”?

Kiedy Zyra dostanie skina.

Jakie postacie mainujesz (poza Zyrą)?

Taliyah, Leona, Nami, Syndra. Głównie Taliyah. No, czasem Jinx xD

deZ

Tego się obawiałem :<

Czy lubisz Soraczkę?

Sorakę lubię jak najbardziej, bardzo przyjemny champion 🙂 Szczególnie, gdy ultuje i leczy co sekundę przeciwnego carry. Ale uwielbiam, jak najbardziej <3

Co mainujesz?

Mainuję? Lepiej jest powiedzieć, czym LUBIĘ grać. Rek’Sai – bardzo lubię picknąć ją na junglę, Syndra – APC na mida jak najbardziej, Orianna – bo Syndra to częsty ban :<, Ivern – śmieszek na jungli; od czasu do czasu, gdy jestem na EUNE, lubię sobie pograć Singedem. Oczywiście Zed to mój main 🙂

Czy lubisz MF?

Najbardziej lubię tego krytyka z Q + zabicie minona. Kocham <3

 

No cóż, to już koniec pytań. Nie popisaliście się i dlatego nam smutno :< Nie no, żartuję – nie muszę dużo pisać 🙂