Gamer Lifestyle r.

Obiad gracza, czyli kultowe potrawy gier wideo

Ach tak, maj... Czas odpoczynku, spotkań ze znajomymi i rodziną, wyjazdy i oczywiście grille (chyba że jesteś maturzystą). Tylko po co każdego roku przyrządzać to samo? Przecież mamy jedną rzecz, z której powinniśmy być dumni - gry. Dlatego witajcie w mojej kuchni, dzisiaj pokażę Wam kilka growych dań.

Zupa Trolla

Czas na pierwsze danie. Nie, nie chodzi mi o zupę dla trolli internetowych, bo i tak karmicie ich zbyt mocno, tylko o trollach z Wiedźmina 3. Te stwory często opowiadają o niej, zmieniając tylko jeden składnik. Mielibyście chrapkę na np. wiedźmakową z ziemniakami?

Na dodatek sami możecie przygotować sobie taką zupę (klik!).

Nadziewany bakłażan

Pora teraz na główne danie. Mam dla Was coś, co przywróci wam 37,5 punktów najedzenia. A co to może być? Oto nadziewany bakłażan z gry Don’t Starve.

Nie mogło zabraknąć czegoś z gry, której tytułem jest “Nie głoduj”. Tą potrawę można zrobić poprzez wrzucenie do garnka przynajmniej 1 bakłażana oraz grzybów, innych warzyw, patyków lub miodu. Nie trzeba długo na nie czekać, ponieważ gotuje się 40 sekund. Jeżeli chcielibyście skosztować tego dania, to tutaj macie link do przepisu (klik!).

Sweet Potato Bread

Mamy tutaj fanów WoW-a? Jeżeli tak, to świetnie, ponieważ na deser jest “Sweet Potato Bread” z tej gry. To ciasto możecie kupić u kupców i karczmarzy w Northrendzie, jest proste do zrobienia oraz świetnie smakuje. Przepis macie tutaj (klik!)

Jeżeli uważacie, że taki deser Wam nie odpowiada, to mam dla Was jeszcze jedną opcję. W poradniku gry, w dziale “Food & Drink” znajdziecie prawie tysiąc przepisów, nie tylko na desery ze świata Azeroth.

Nuka Cola Quantum

Nie może być dobrych spotkań bez napojów. Wybór tego był zresztą oczywisty. “Nuka Cola Quantum” jest świecącą wersją naszej coli z serii gier Fallout. Każdy szanujący się fan post apokaliptycznych przygód zna ten trunek.

A Wy jakie macie ulubione potrawy? Czy zauważyliście kiedyś je w grach? Podzielcie się w komentarzach i smacznego!