Gamer Lifestyle r.

Nowy portal od Amazona. Specjalnie dla graczy retro

Wolicie stare gry? Czujecie do dawnych produkcji duży sentyment? A może chcielibyście ozdobić swój pokój maszyną Arcade, figurką bądź inną starą konsolą? Amazon wychodzi Wam naprzeciw!

Amazon Retro Zone

Jeśli kochacie klasyki, to równie mocno pokochacie Retro Zone! Nowy portal Amazona skupia się na klasykach i retro produkcjach. Kupicie książki, zabawki, ubrania, apki na telefon, a nawet stare konsole, które będziecie mogli postawić u siebie w domu (bądź schować do kieszeni w przypadku tych mniejszych).

Widząc całe to ogromne “Boom!” na retro gadżety i gry, jesteśmy w stanie uświadomić sobie jak bardzo starsi gracze chcą chociaż częściowego powrotu do starych czasów. Przecież wydanie przez Nintendo NES i SNES Classic Systems było ogromnym sukcesem więc czemu by nie pójść trochę dalej?

Na samej stronie, największe firmy, które przyczyniły się do sukcesu gier kilkadziesiąt lat temu mają własne dedykowane strony na Retro Zone. Mówimy tu o takich gigantach jak Nintendo, Sega, Square Enix czy Atari.

Wspominałem wcześniej o apkach. Część apek będzie dostawała pewien kontent będący czymś ekskluzywnym dla osób kupujących ją z Retro Zone!

Macie już na oku coś co chcielibyście kupić? Piszcie w komentarzach!