Gamer Lifestyle r.

Nowy dodatek do Hearthstone’a – Projekt Hukotomba

Już 7 sierpnia Blizzard wprowadzi do swojej karcianki nowy dodatek o nazwie Projekt Hukotomba. Co będzie zawierał i o czym on jest?

Za niecały miesiąc będziecie mogli rozpocząć pracę z Doktorem Hukiem w Hearthstone. Dokładnie 7 sierpnia 2018 roku ten naukowiec wprowadzi do gry 135 nowych kart z nowymi mechanikami.

Jakaś fabuła?

Doktor Huk w Burzy Otchłani, a dokładniej w swojej siedzibie, tworzy szalone eksperymenty, a my jako gracze mamy się do niego wybrać, by odkryć, co tak naprawdę się tam dzieje.

Co dostaniemy w Projekcie Hukotomba?

Pierwszą nowością będzie nowa mechanika – magnetyzm. Zagrywamy kartę z magnetycznym stronnikiem, a gdy na stole już posiadamy mecha, otrzymamy możliwość połączenia ich, by zwiększyć ich zdrowie i atak. Ponadto dostaniemy również karty projektów, które mają pomagać obu graczom, więc niezbędne będzie zagranie jej w odpowiednim momencie, by pomoc szła głównie do nas, a nie do przeciwnika. Prócz tego będą też karty Omega, dają one wysokie premie, gdy gracz ma dziesięć kryształów many.

Do gry trafią również legendy wynalazców, które będą posiadać specjalne moce. Dodatkowo w rozszerzeniu nie zabraknie czarów o bardzo wielkiej sile.

Ile kosztuje dodatek?

Za nowe rozszerzenie gracze będą musieli zapłacić 49,99 euro lub 79,99 euro. Jeszcze raz przypominam, że dodatek ukaże się 7 sierpnia.