Gamer Lifestyle r.

Koboldy i Katakumby – nowe rozszerzenie do Hearthstone!

Jak pewne większość się spodziewała, wczoraj na Blizzconie Blizzard ujawnił nowe rozszerzenie do Hearthstone.

O dziwo nie skupi się ono na piratach (co sugerowały poszlaki zostawione przez deweloperów) tylko na koboldach – mało inteligentnych stworzeniach zamieszkujących podziemia i kopalnie.

Nowe karty

Ostatnie dodatki do Hearthstona były naprawdę bardzo dobre. Dostaliśmy masę contentu, sporo darmowych fantów i nowe interakcje. W tym dodatku dostaniemy aż dwie nowe mechaniki i legendarną broń dla każdej klasy! Nowe mechaniki to: upgrade (nie została jeszcze dokładnie opisana, ale prawdopodobnie wzmacnia działanie karty, jeżeli spełniony zostanie warunek opisany na karcie) oraz recruit, działa to na zasadzie zagrania losowej jednostki z naszej talii. Działanie legendarnej broni również nie zostało dokładnie opisane, jednak wiemy, że po aktywowaniu efektu, nie traci ona wytrzymałości. Pełną listę aktualnie ujawnionych kart znajdziecie tutaj.

recruit kartaupgrade kartalegendarna broń

Nowy tryb gry

Oprócz samych kart dostaniemy nowy tryb dla jednego gracza nazwany “Dungeon Run”, który będzie krzyżówką klasycznej przygody z areną. Na początku wybieramy klasę i dodajemy kilka kart, za każdego pokonanego bossa otrzymujemy pakiet kilku kart lub skarb, potężną kartę która będzie dawała nam ogromną przewagę w następnych starciach. Już jedna przegrana zakończy naszą przygodę i będziemy zmuszeni próbować od początku. Za przejście wszystkich starć Blizzard na pewno przewidział jakąś nagrodę, jednak na razie nie wiemy jaką. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

skarby

Darmowe fanty!

Gracze free2play znowu nie mają na co narzekać. Każdy kto zaloguje się do gry otrzyma legendarną kartę Marin the Fox jeszcze przed startem do dodatku, a po premierze losową legendarną broń. Zapewne otrzymamy dodatkowo kilka darmowych paczek, ale Blizzard nie potwierdził tej informacji. Do puli dostanie również dodana nowa plansza inspirowana tematyką rozszerzenia.

darmowa kartaplansza do gry

Koniecznie podzielcie się swoją opinią na temat wychodzącego dodatku w komentarzu!