Gamer Lifestyle r.

Nowa postać – Emphasizer oraz nadchodzące nowości!

Open Beta została zapowiedziana, ale tylko w Korei. Dodatkowo została potwierdzona nowa postać Emphasizer oraz rozszerzenie zawartości gry!

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z aktualnej wersji gry, bo brakuje Wam czegoś, to możecie trochę odetchnąć, ale to zrobicie później, bo zanim do nowości, to należy zacząć od tego, że w Korei została zapowiedziana Open Beta gry MU Legend, która ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2017 roku. Czy możemy również się jej spodziewać? Zapewne tak. Biorąc jednak pod uwagę, że w Korei trwa już druga edycja zamkniętych testów, a u nas jest dopiero pierwsza, to należy sądzić, że Open Beta wystartuje gdzieś w drugim lub nawet trzecim kwartale nadchodzącego nowego roku, tym bardziej, że gra ma być przetłumaczona na kilka języków, m.in. niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski czy POLSKI. Z drugiej strony Webzen może zrezygnować z kolejnej edycji ograniczonych testów na rzecz otwartych testów bez czyszczenia kont graczy, jak to ma się w tamtych rejonach. Jak to jednak będzie? Zapewne dowiemy się w swoim czasie.

Nowa postać – Emphasizer oraz nadchodzące nowości!

Emphasizer

Informacja o Open Becie w Korei to jedno, ale najważniejsze jest to, że tamtejszy Webzen zapowiedział dodanie klasy Emphasizer, która jest w grze w podglądzie kreowania postaci. Z najważniejszych informacji wynika, że ta klasa będzie się mocno różnić od tradycyjnego Maga. Cechować się będzie mocami kontrolowania obiektów i umysłów. Postać będzie zadawać ogromne obrażenia AoE dzięki manipulacji broni oraz będzie mogła kontrolować lub osłabiać wrogów. W MU Legend obrażenia zadawane przez potworów zwiększają się wraz z poziomem postać i dlatego też ta postać będzie niezwykle przydatna w drużynie ze względu na umiejętności.

20161028060039a0ejs6jihczuiija

To jednak nie wszystko. W porównaniu z aktualną wersją gry, gracze będą mogli się spodziewać atrakcyjniejszej rozgrywki na mapach. Deweloper daje tu konkretne przykłady, m.in. dodanie lokacyjnych bossów dla 20 graczy, losowych potworów z rzadkimi przedmiotami oraz inwazje potworów, które dobrze pamiętają gracze MU Online. Interakcje między graczami zostaną poprawione. Niestety o lokacyjnych PvP tudzież PK nic nie jest wspominane, ale to pewnie będzie soczystą niespodzianką tuż przed wprowadzeniem nowej wersji gry.

Kiedy to wszystko? W kolejnej wersji gry, która najpierw pojawi się w samej Korei, a dopiero później w innych regionach.

Co myślicie o nadchodzących zmianach w grze MU Legend? Czy to pozwoli tytułowi wybić się i przynajmniej w jakimś stopniu stać się godnym następcą poprzednika? Jak myślicie, kiedy zostanie zapowiedziana w Europie i Ameryce otwarta beta dla graczy? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami!