Gamer Lifestyle r.

Nowa klasa, najemnicy i wiele więcej nowości w HEX: Shards of Fate

Gameforge prezentuje 2. rozdział kampanii Chronicles of Entrath w HEX: Shards of Fate Nowa klasa, najemnicy, misje na morzu i nowy, maksymalny poziom postaci do zdobycia.

Karlsruhe, Niemcy – 8 grudnia 2016 roku – Gameforge i HEX Entertainment informują, że do dnia 11 grudnia pojawi się nowa aktualizacja kampanii wirtualnej gry karcianej HEX: Shards of Fate. Rozszerzenie to wzbogaca historię o dodatkowe 40 godzin gry, więcej unikatowych kart i zupełnie nową klasę – Łowcę. Ponadto, gracze będą mogli korzystać z usług najemników, którzy otwierają całkowicie nowe możliwości odkrywania świata Entrath.

Nowa klasa dla każdego

Łowcy oferują graczom niespotykane dotąd doznania. Nowa klasa postaci jest prawdziwym mistrzem przetrwania, posługującym się zarówno technikami walki w zwarciu, jak i na odległość. Bohater otrzymuje wsparcie w postaci wiernego zwierzaka o potężnych umiejętnościach.

Najemnicy w PvE

Wraz z nową klasą w świecie HEX-a po raz pierwszy pojawią się najemnicy. Przy każdym pojedynku w kampanii gracze mogą wysłać do walki jednego z płatnych żołdaków. „Psy wojny” posiadają specyficzne umiejętności i własne talie, które otwierają graczom drogę do rozbudowania dotychczasowych strategii.

Podobnie jak przedmioty wyposażenia, najemników można znaleźć w grze, a nawet nimi handlować. We wszystkich instancjach pojawią się również specjalne wyzwania dla najemników. Dzięki nim gracze będą mogli wyruszać na instancje uzbrojeni w dodatkowe talie z lepszymi odpowiedziami na poszczególne mechaniki przeciwników.

Misje na morzu i nowy maksymalny poziom postaci

W rozszerzonej kampanii żeglarskiej gracze, jako kapitanowie statków, przemierzają Morze Alachiczne. Łodzie posiadają drzewka talentów i zastępuje postać bohatera podczas pojedynków. Wypełniając różne misje, gracze zbierają łup i punkty do ulepszenia parametrów statków. „Chronicles of Entrath rozdział 2“ podwyższa maksymalny poziom postaci w kampanii do 15, odblokowując w ten sposób dostęp do nowych umiejętności dla klas Maga, Wojownika i Kleryka.

 

Pobierz pełną galerię zdjęć z nadchodzącej aktualizacji:
https://we.tl/RjfdfBvgye

Oficjalny zwiastun drugiego rozdziału Chronicles of Entrath można obejrzeć tutaj:  

O HEX: Shards of Fate:
HEX: Shards of Fate łączy ambitne planowanie strategiczne w kolekcjonerskiej grze karcianej (TCG) z bogatą głębią gry fabularnej (RPG), tworząc tym samym nowy gatunek: TCG-RPG. Dzięki temu, że HEX: Shards of Fate jest dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej, fani karcianek doświadczą nowej dynamiki, która sprawi, że gra będzie jeszcze bardziej urozmaicona i wymagająca taktycznie. Ponadto HEX: Shards of Fate oferuje wyjątkowe elementy RPG, takie jak kampanię PvE wraz z ogromnym światem oraz systemem talentów. Gra przełamuje w ten sposób granice gatunku i zapewnia bogatą taktyczną rozrywkę.

O Gameforge:
Dzięki imponującemu portfolio zawierającemu około 20 tytułów oraz z ponad 450 milionami zarejestrowanych graczy Gameforge jest największym dostawcą gier typu Massively Multiplayer Online (MMO) w modelu biznesowym free to play w Europie. Międzynarodowy koncern z siedzibą w Karlsruhe (Niemcy) oferuje gry online w ponad 75 krajach. Dorobek firmy obejmuje popularne marki przemysłu komputerowego, między innymi gry na bazie klienta, jak np. Orcs Must Die! Unchained, HEX: Shards of Fate, wielokrotnie nagradzane gry fabularne AION Free-to-Play i TERA, a także najpopularniejsza gra MMO w Europie Metin2. Obszerny dorobek firmy uzupełniają popularne gry przeglądarkowe, tj. OGame czy Ikariam. Niebawem dołączą do nich także kompetytywny RTS Dropzone oraz SoulWorker – MMO w konwencji anime. http://corporate.gameforge.com/

Specyfikacja gry:

Tytuł: HEX: Shards of Fate
Gatunek: TCG-RPG Platforma: PC / Mac
Wydawca: Gameforge Producent: Hex Entertainment

Co sądzicie o tych nowościach? Zapraszamy do dyskusji!