Gamer Lifestyle r.

Noctis z Final Fantasy XV przybywa do Tekkena 7

Tekken 7 coraz bardziej szaleje z gościnnymi postaciami w swojej kolekcji. Najpierw Akuma z innej Japońskiej serii bijatyk, Street Fighter, następnie Geese Howard z kolejnej Azjatyckiej mordoklepy, Fatal Fury, a teraz czas na czarującego księcia z najnowszego Final Fantasy XV. 

Panie i Panowie, przed Wami Noctis Lucis Caelum, który już wkrótce dołączy do Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Na podstawie filmu zapowiadającego postać, który został opublikowany dzisiaj rano podczas Tekken World Tour Finals, możemy spekulować, że poza samym Noctisem w najnowszej części bijatyki z rodziną Mishima w tle dostaniemy także inne znane postacie, które pojawią się na dedykowanej dla Lucisa arenie inspirowanej jego przyjemnym garażem.

Całą zapowiedź najnowszego DLC z postacią możecie obejrzeć poniżej:

Podekscytowani? Fani oglądający zapowiedź na żywo zdecydowanie byli. Tylko sprawdźcie ich reakcje!

Na ich miejscu pewnie zacząłbym latać po suficie ze szczęścia.

Gracie w Tekkena 7? Sądzicie, że Noctis pasuje do Turnieju Żelaznej Pięści, czy raczej meh? O swojej opinii, jak zawsze, możecie dać znać w sekcji komentarzy, a ja z wielką chęcią się z nią zapoznam, a pewnie nawet na nią odpowiem.

Czyli już wiem, na co pójdzie najbliższa wypłata z How2Play, zaraz po tym, jak kupię PS4. Tekken 7 + Season Pass, a następnie Final Fantasy XV… Tylko gdzie w to wszystko znajdę pieniądze na drugiego pada lub PSPlus? A jeszcze wyszła najnowsza Danganronpa… Życie konsolowca jest usiane grubymi portfelami… Szkoda, że Kasahara nie może mi zapewnić takiego…