Gamer Lifestyle r.

Najgorsze wynalazki wszechczasów

Setki, a nawet tysiące wynalazców pracuje nieustannie, by uczynić nasze życie lepszym i łatwiejszym. Konkurencja na tym polu jest ogromna, tak więc część z nich stara się znaleźć nisze, w których będą w stanie dostarczyć produkt idealnie dopasowany do wygórowanych wymagań klienta. Czasami jednak ich produkty zamiast pomagać wywołują jedną, wspólną reakcję - "WTF?!"

Podjąłem wyzwanie i wybrałem 10 moim zdaniem najbardziej niedorzecznych wynalazków w historii ludzkości:

Latarka na benzynę

Latarki diodowe? Baterie? Phi! Prawdziwy mężczyzna używa latarki spalinowej, która przy okazji jest tak głośna, że budzi całe osiedle.

Maszyna do prania kotów

Tak, dobrze widzicie. Coś takiego naprawdę istnieje i jestem pewny, że mimo zapewnień producenta, kąpiel w czymś takim musi być absolutnie przerażającym przeżyciem.

Urządzenie do podcierania się

W tego typu reklamówkach nawet najprostsze czynności stają się niezwykle skomplikowanymi problemami. Ten produkt, przynajmniej w teorii, ma uczynić korzystanie z toalety bardziej higienicznym zajęciem.

Koc z rękawami

Czy może być coś lepszego w zimowy wieczór niż koc lub ciepły sweter? Oczywiście połączenie tych dwóch rzeczy w jedną! Nie tylko będzie Ci cieplutko, ale dodatkowo możesz udawać druida albo rycerza zakonu Jedi.

Nadziewane Banany

Lubicie banany i pączki? No pewnie że tak! A co gdyby je połączyć? Teraz nic temu nie przeszkadza, dzięki temu boskiemu urządzeniu nadziejesz banany czymkolwiek.

Klatka dla dziecka

Najgorsze wynalazki

Dość drastyczny pomysł, mający na celu zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu. Mina dziecka na zdjęciu wyraża więcej, niż jakikolwiek opis tej konstrukcji.

Smycz dla złotej rybki

Najgorsze wynalazki 1

Złota rybka przecież nie jest w niczym gorsza od psa czy kota i tak samo zasługuje na spacer. Wynalazca najwyraźniej doszedł do wniosku, że jego rybce jest nudno i najwyraźniej wolał się natrudzić i zbudować to coś niż po prostu kupić większe akwarium.

Rękawiczki do dotykowego ekranu

Najgorsze wynalazki 2

Są ludzie którzy nie przepadają za ekranami dotykowymi, między innymi dlatego, że mają trudności z ich obsługą. Wynalazcy tych rękawiczek zauważyli tutaj istną żyłę złota – niestety, nie przewidzieli faktu, że bardzo niewielu ludzi ma ochotę zakładać kilka osobnych kawałków gumy na palce za każdym razem gdy chcą skorzystać z telefonu.

Fiat Multipla

Najgorsze wynalazki 3

Plotka głosi, że ten model Fiata jest wynikiem zakładu między konstruktorami o to, czy da się stworzyć samochód tak bardzo brzydki, że nikt nie będzie chciał nim jeździć. Najwyraźniej udało im się, biorąc pod uwagę, że auto bezproblemowo wygrywa konkursy na najbrzydszy samochód.

 

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]