Gamer Lifestyle r.

Nagroda za turniej HotS-a się… połamała

W zeszły weekend w czasie IEM 2018 odbył się Western Clash - jeden z turniejów w grze Heroes of the Storm. W katowickim Spodku zwyciężyła ekipa Team Dignitas, ale ich trofeum niestety nie przetrwało długo w jednym kawałku...

Jeśli nie wiecie, czym jest Western Clash, to w skrócie Wam wyjaśnię. Jest to turniej między czterema drużynami z Europy oraz czterema z Ameryki Północnej. Zwycięzca tego turnieju zagwarantuje dodatkowe miejsce na Mid-Season Brawl dla drużyny ze swojego regionu. Pula nagród to 100 000 dolarów. Najlepszą drużyną okazało się Team Dignitas, które w wielkim finale pokonało 4 do 3 inny europejski zespół – Zealots, który w składzie miał dwóch Polaków – adrd i Mopsia. Ale przejdźmy do sedna artykułu. Co się stało z nagrodą?

Jak dobrze widzimy, połowa trofeum została na ziemi. Po twarzach zawodników widać, że cała sytuacja ich zdziwiła, ale późniejszy śmiech raczej oznacza, że nie przeszkadza im słabe wykonanie nagrody. Tak jak wcześniej wspomniałem, zwycięstwo europejskiej ekipy zapewniło Staremu Kontynentowi dodatkowego reprezentanta na Mid Season Brawl, który zostanie rozegrany w czerwcu. No cóż, wypada nam tylko pogratulować Team Dignitas obronienia tytułu oraz zgarnięcia 30 000 dolarów!

teamdignitas iem 2018

Oglądaliście finał Western Clash? A może kibicujecie jednej z drużyn? Piszcie śmiało!