Gamer Lifestyle r.

Nagradzana gra Ash of Gods jest teraz dostępna także w języku polskim

AurumDust, developer nagradzanej gry RPG Ash of Gods, która otrzymała niezwykle pozytywne opinie od środowiska graczy, z przyjemnością ogłasza, że poczynając od sierpnia Ash of Gods jest także dostępne w języku polskim dla wszystkich polskojęzycznych fanów oraz nowych użytkowników.

Gra ukazała się 23 marca 2018 w języku angielskim, rosyjskim, chińskim, ukraińskim oraz niemieckim. Od czasu premiery do gry wprowadzono wiele ulepszeń i aktualizacji. Największą była ogromna aktualizacja Iron Man Mode. Wraz z nią naprawiono wiele pojawiających się w grze problemów, ale jej prawdziwą siłą są nowe opcje w grze, które wprowadzono na prośbę społeczności, takie jak niezwykle trudny tryb Iron Man, post mortem dla historii postaci, dziennik walk, portrety oraz emotikony dla trybu multiplayer, jak również wiele zmian w balansie gry dla trybu single player.

Skomplikowany, wielowarstwowy świat Ash of Gods czeka na graczy. Nadszedł czas, by odkryli, które z dokonanych przez nich wyborów zawiodą ich drużynę do sukcesu, a które oznaczają niechybną porażkę.

Ash of Gods to turowa strategia RPG o dynamicznie zmieniającej się fabule, w której ryzyko podejmowane przez gracza ma realny wpływ na rozgrywkę, z dodatkiem  rozbudowanego, sieciowego trybu PvP. Opowieść snuta w grze jest oparta na skomplikowanych i niejednoznacznych wyborach moralnych, w wyniku których umrzeć może każda z postaci. Chwilowe korzyści mogą kosztować życie postaci, a poświęcenie innej może sprawić, że kolejny epizod gry stanie się znacząco prostszy. Ash of Gods to połączenie przepięknej szaty graficznej, bogatej ścieżki dźwiękowej, taktycznej walki i wciągającej historii, którą poznać można poprzez wielowarstwowe, interaktywne dialogi. Dzięki temu, że wszystko zależy od decyzji gracza, żadna rozgrywka w Ash of Gods nigdy nie będzie toczyła się tak, jak poprzednia.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY ASH OF GODS

  • Narracja w stylu “Roguelike”: Wybory dokonane w dialogach, ścieżki obrane podczas podróży i stoczone bitwy naprawdę wpływają na fabułę i świat wokół gracza.
  • Tryb wieloosobowy PvP: Gra pozwala rzucić wyzwanie innym graczom, by rywalizować o miejsce na listach liderów. W trybie PvP można odblokowywać nowe postaci, ulepszenia i karty, by stworzyć jeszcze bardziej indywidualną taktykę.
  • Aktywna SI: SI uczy się poprzez walki z graczem. Kiedy SI uczy się stylu gry, nie można z nią wygrywać cały czas jedną taktyką bądź formacją.
  • Ręcznie rysowana grafika​: Warstwa wizualna gry jest zainspirowana pracami Ralpha Bakshi, dawnymi kreskówkami Disneya i dziełami radzieckiego studia animacji Soyuzmultfilm z lat sześćdziesiątych. Animacja postaci w scenach walki bazuje na sesjach motion capture z udziałem aktorów.
  • Nowe podejście do strategii: Połączenie turowej strategii i bazującego na kartach RPG, w którym karty wpływają na strategię gracza, a klasy postaci warunkują taktykę na polu bitwy.

Stworzona i wydana przez studio AurumDust gra Ash of Gods została wydana na platformie Steam 23 marca 2018 roku. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie produkcji: ashofgods.com, a także profilach na portalach Facebook i Twitter.

O autorze: Informacja prasowa

AvatarPowyższy tekst jest informacją prasową. Oznacza to, że otrzymaliśmy go od jednej z współpracujących firm, by opublikować na naszej stronie. Jeśli znajdziesz ten sam tekst na innym portalu, nie oznacza to, że został on splagiatowany - po prostu współpracujemy z tymi samymi firmami.