Gamer Lifestyle r.

MyLolSim: rozwiń piątkę graczy LoL-a do challengera w tej grze przeglądarkowej

19-letni fan LoL-a o nicku schlafen postanowił stworzyć niezwykle rozbudowaną grę inspirowaną Ligą Legend, w której wydajemy komendy piątce graczy z jednej drużyny i rozwijamy ich dywizję. Pozycja stanowi świetny wpis do portfolio młodego web developera z Austrii.

Artykuł nie jest sponsorowany.

Aktualizacja 17.09.2019 r.

Ze względu na roszczenia Riotu gra musi zostać zamknięta. Autor planuje jednak stworzenie wersji niezwiązanej z Ligą. Jeszcze nie jest ona dostępna.

MyLolSim

Początek

  1. Rejestrujesz się.
  2. Wybierasz nazwę swojej drużyny – długą i krótką.
  3. Wybierasz nazwy swoich pięciu graczy.
    • Nazwa powinna być unikalna. Z góry uprzedzam: większość nicków profesjonalnych graczy jest zajęta, podobnie jak wszelkie wariacje Ardent Censer.
    • W patchu 1.0 nie da się zmienić nazw graczy, dlatego uważajcie na to, co wpisujecie.
mylolsim lol gra przeglądarkowa
Ekran tworzenia drużyny. Kliknij, aby powiększyć.

Ekran gracza

Szalony OTP czy niewolnik mety?

Twój gracz może wybrać, którymi bohaterami znanymi z LoL-a będzie grał. Dostosowujesz jego mainów, a nawet ich runy. Stworzysz szalonego OTP czy niewolnika mety?

Meta w MyLolSim dopiero raczkuje, dlatego warto próbować wszystkiego, włącznie z Taric+Sona, Garen+Yuumi, Karmą na topie (z Kleptomancją!)…

Rozgrywki toczą się pomiędzy zarejestrowanymi graczami – nie są oni losowo generowani.

RNG? Not really

Wyniki gier nie są losowe – opierają się o stworzone przez schlafena algorytmy. Mecze możemy również udostępniać innym dzięki linkowi, który pojawia się zawsze nad tabelą gry.

mylolsim

Olbrzymi ruch

Autor gry zareklamował ją na subreddicie leagueoflegends, przez co serwery MyLolSim ledwie wytrzymują olbrzymi ruch. Jak sam autor zapewnia, w ciągu kilku godzin wszystko powinno się uspokoić.

Po kliknięciu “start training”, jeżeli strona się długo wczytuje, kliknij F5. Trening zostanie zaliczony, a strona wczyta się szybciej.

Jak zagrać?

Wejdź na stronę gry: https://mylolsim.net/