Gamer Lifestyle r.

Mistrzostwa Call of Duty World League Championship zaczynają się już dziś

W pierwszych mistrzostwach w Call of Duty od Activision –  obecnie najpopularniejszą konsolową dyscyplinę esportu – zmierzą się 32 najlepsze zespoły z Ameryki Północnej, Europy i Azji. Stawką rozgrywek toczących się w Amway Center będzie pula nagród wynoszącą 1,5 miliona dolarów.

Będzie to kulminacja zmagań z całego sezonu o łączną pulę 4 milionów dolarów, największą jak dotąd w esportowj historii Call of Duty

Bądź na bieżąco dzięki transmisjom online, 9 – 13 Sierpnia, tylko w MLG

Santa Monica, Calif. – 10 sierpnia 2017 – Ponad 19000 graczy Call of Duty, najpopularniejszą konsolową dyscyplinę esportu – rywalizowało ze sobą przez cały rok, lecz tylko 32 zespoły mają szansę zmierzyć się w mistrzostwach Call of Duty World League (CWL) Championship, prezentowanych przez PlayStation 4 i rozpoczynających się już dziś w Amway Center w Orlando na Florydzie. W turnieju zorganizowanym przez Major League Gaming Corp. (MLG) przy współpracy z Activision Publishing, Inc. najlepsze zespoły na świecie z rejonów Ameryki Północnej, Europy i Azji (regionu APAC) będą walczyć o swoją cześć puli 1,5 miliona dolarów, tytuł Mistrzów CWL 2017 i miano najlepszej drużyny w Call of Duty na świecie. Rozgrywki z tego tygodnia wliczają się także do rocznej puli nagród, która jest najwyższą w historii turniejów Call of Duty i wynosi łącznie 4 miliony dolarów.

“To był wspaniały rok dla Światowej Ligi Call of Duty, z jeszcze większą ilością graczy mierzących się ze sobą, zarówno tych profesjonalnych jak i dopiero zaczynających swoją esportową karierę,” powiedział Rob Kostich, wiceprezes i dyrektor naczelny Call of Duty. „Poprzez nasze partnerstwo z MLG staramy się także podnosić poprzeczkę w dostarczaniu setek godzin transmisji do wszystkich użytkowników MLG.tv. Dla milionów fanów grających aktywnie w Call of Duty i oglądających rozrywki wszystko kumuluje się w tym momencie, epickiego tygodnia, w którym 32 zespoły stoczą pojedynki na najwyższym poziomie.”

W tym największym esportowym wydarzeniu w konsolowym świecie, rozgrywającym się na Wschodnim Wybrzeżu, biorą udział najlepsze zespoły z całego świata, kwalifikujące się w oparciu o CWL Pro Points – łącznie ze zwycięzcą pierwszego etapu playoffów CWL Global Pro League, grupą Splyce i mistrzami CWL Anaheim Open, drużyną Luminosity. Zwycięzcy drugiego etapu playoffów CWL Global Pro League, OpTic Gaming także pojawią się na scenie w specjalnym starciu mistrzów.

Tak prezentuje się rozkład grup na CWL Championships 2017 :

GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
OpTic GamingTeam EnVyUsEUnitedLuminosity
Epsilon EsportsElevateMindfreakRise Nation
Echo FoxProjekt EvilTeam InfusedSupremacy
3sUpMindfreak BlackLethal GamingTeam Vitality

 

GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
FaZe ClanFnaticSplyceEnigma6
Red ReserveEvil GeniusesGhost GamingCloud9
AllegianceStr8 RippinMilleniumTeam MRN Black
Era EternityTainted MindsTeam KaliberRogue

Najnowsze informacje o Call of Duty World League, prezentowanym przez PlayStation®4, i transmisje na żywo z turnieju znaleźć można na stronach http://www.callofduty.com/cwl, tv.majorleaguegaming.com/channel/cwl, www.youtube.com/majorleaguegaming oraz profilu @CODWorldLeague w serwisie Twitter, Instagram i Facebook.

Activision wraz z MLG (obie firmy to części Activision Blizzard) łączą siły z PlayStation®4, aby przybliżyć Światową Ligę Call of Duty szerokiej publiczności poprzez dostarczanie najlepszej jakości esportowej rozrywki dzięki wydarzeniom i transmisjom na mlg.tv/callofduty. Activision Publishing, Inc. jest częścią Activision Blizzard, Inc. [NASDAQ: ATVI].

O Activision Publishing, Inc.

Posiadająca swoją siedzibę główną w Santa Monica w Kalifornii, firma Activision Publishing, Inc. znajduje się w czołówce światowych producentów oraz wydawców w branży rozrywki elektronicznej. Activision prowadzi działalność na całym świecie i jest częścią Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), spółki znajdującej się na giełdowej liście S&P 500. Więcej informacji o Activision oraz jej produktach można znaleźć na stronie firmy, www.activision.com, a także śledząc oficjalne konto na Twitterze: @Activision