Gamer Lifestyle r.

Minecraftowa sztuka, czyli piękno z klocków.

Minecraft jaki jest, każdy wie - jedni go kochają, inni nienawidzą, ale jedno trzeba przyznać: ta gra daje wyobraźni niezłe pole do popisu. 

Phain lub Game Board of the Ancients, to mapa autorstwa Darastlix, której stworzenie zajęło aż 400 godzin pracy w ciągu roku i jest szóstym dziełem z serii Lone Wanderer – Minecraft Themed Maps. Jest to ogromny, budowany od podstaw świat wielkości 6000 kratek na 6000, zbudowany z heksagonalnych puzzli inspirowanych grą Endless Legend (nawiasem mówiąc, całkiem dobra strategia, polecam)

Minecraftowa sztuka 1

Zasadniczo mapa podzielona jest na 4 duże strefy, a każda ze stref ma kilka typów: od głębokich jezior, przez wyżyny i niziny aż po góry. Można po niej podróżować “na piechotę” lub za pomocą teleportów usytuowanych przy obeliskach porozrzucanych po świecie. Każda ze stref posiada swój własny oddzielny klimat:

Minecraftowa sztuka 2

Blue Ice to największa ze stref na mapie, charakteryzuje się grubą pokrywą śniegu i lodu oraz utrzymywana jest w zimnym, surowym klimacie.

Minecraftowa sztuka 3

Green Leaf jest pełna lasów, bagien oraz wszystkiego, co zielone.

Minecraftowa sztuka 4

Red Sun to obszar wilgotny, pokryty w dużej mierze dżunglami, sawannami, pustyniami oraz kanionami.

Minecraftowa sztuka 5

Yellow Fields jest strefą wypełnioną ogrodami, polami i labiryntami oraz, jako jedyny, posiada granice z trzema pozostałymi (jest w samym środku)

Łapcie więcej screenshotów oraz renderów z mapy!

Minecraftowa sztuka 6 Minecraftowa sztuka 7 Minecraftowa sztuka 8 Minecraftowa sztuka 9 Minecraftowa sztuka 10

Mapę możecie pobrać TUTAJ. Jeżeli macie ochotę na trochę survivalu, to mapa również wspiera ten tryb. Resztę map z tej serii znajdziecie TUTAJ. Jak Wam się podoba ta minecraftowa sztuka?

 

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]