Gamer Lifestyle r.

Mayhem Combat, innowacyjna bijatyka od twórców Real Boxing, dostępna od dziś także w Google Play

Łap gitarę elektryczną czy wybuchowe papryczki chilli i dołącz do walki na moście, który znasz z pocztówek!

Mayhem Combat, gra akcji stworzona przez polskiego developera Vivid Games, wyszła właśnie z fazy soft launch i ma dziś oficjalną, światową premierę w sklepie Google Play. Nadszedł więc czas na wyzwolenie wewnętrznej furii i walkę o dominację na interaktywnych arenach w jednej z najlepszy gier typu real-time PVP multiplayer.

Mayhem Combat trafiło w pierwszej kolejności na sprzęty z systemem iOS. Od momentu premiery, 28 czerwca, gra osiągnęła imponujące wyniki oraz zaangażowanie ze strony graczy. Została pobrana przez blisko 400 tysięcy graczy i zapewniła sobie miejsce w rankingu TOP10 sklepu App Store w ponad 25 krajach. Podczas pierwszego tygodnia ligi rankingowej, gracze stoczyli ponad 600 tysięcy bitew, a osoba, która uplasowała się na pierwszym miejscu, otrzymała 1000 dolarów nagrody w ramach pierwszego konkursu w grze.

Mayhem Combat to świeże i ekscytujące podejście Vivid Games do gatunku bijatyk na urządzeniach mobilnych. Podczas gdy Real Boxing było jedynym w swoim rodzaju wirtualnym symulatorem walki 3D, Mayhem Combat idzie w inną stronę, stając się jedyną grą mobilną łączącą w sobie elementy bijatyki oraz platformówkowego poruszania po arenach. Tym samym gracze dostają produkt pozwalający na dynamiczną rywalizację nawet na urządzeniach mieszczących się w twojej kieszeni.

Właściciele urządzeń z Androidem będą mogli spróbować swoich sił w walkach 1v1, wszyscy-na-wszystkich, tag battle z trzema wymienialnymi postaciami oraz w uwielbianym przez graczy trybie w stylu Battle Royale (10 graczy, każdy na każdego). Celem rozgrywki jest przechytrzyć i pokonać przeciwnika, używając nie tylko ciekawych rodzajów broni, ale także wykorzystania znajomości poziomów i wciągnięcia przeciwników w pułapkę.

Cechy gry:

  • Tryb dla jednego gracza: ogromna mapa pełna czekających na śmiałków starć i potężnych bossów do pokonania
  • Tryb sieciowy: multiplayer dostępny w czasie rzeczywistym, cotygodniowe turnieje, nagrody i tabele wyników
  • 12 dostępnych, różnorodnych postaci, każda z innym stylem walki
  • 12 interaktywnych poziomów, pełnych śmiercionośnych pułapek, niespodzianek i przedmiotów do zebrania
  • System podnoszenia poziomów zarówno postaci, jak i broni – ponad 150 dodatkowych umiejętnościataków oraz broni do ulepszenia i wytworzenia
  • Unikatowy, kreskówkowy styl graficzny stworzony dzięki silnikowi Unreal Engine 4

Stworzony tak, aby trafić nawet do początkujących graczy, Mayhem Combat pozwala jednak poczuć prawdziwe emocje także tym, którzy chcą doświadczyć rywalizacji z przeciwnikami z całego świata.

Materiały dotyczące gry są dostępne pod poniższym linkiem: http://bit.ly/Mayhem_Combat_launch , a Mayhem Combat można pobierać za darmo (gra zawiera opcjonalne zakupy w aplikacji) poprzez Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vividgames.metalfist