Gamer Lifestyle r.

Life is Strange doczekało się serialu?!

Fani Life is Strange oszaleją z zadowolenia lub niepokoju - serial na podstawie gry!

Za produkcję wezmą się Dmitri Johnson i Dan Jevons z dk2 Entertainment. To do nich należy “Sonic the Hedgehog: The Movie” z 1996 roku.

Life is Strange jako serial, damn!

Greg Siegel, Starszy Wiceprezes Rozwoju i Produkcji w Legendary Digital Studios powiedział:

Life is Strange jest jedną z tych rzadkich właściwości, która łączy niezwykłe charaktery postaci i historię z głęboką, wciągającą rozgrywką. Jest doskonałe do akcji na żywo, do serialu. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani na współpracę z Square Enix, Dontnod Entertainment i dj2, aby wprowadzić Arcadia Bay do życia w nowy, ekscytujący sposób.

Serial będzie prawdopodobnie dostępny w Internecie, nie wiadomo jeszcze gdzie i kiedy. Sama zapowiedź brzmi… ekscytująco, ale i niepokojąco.

life-is-strange serial

Co o tym sądzicie? Osobiście boję się tego, jak wszyscy aktorzy będą wyglądali – widziałem tyle nieudanych cosplayów, że trudno mi to objąć umysłem. Poza tym, wszyscy mają tam bardzo wyraziste charaktery i nikt nie jest przyćmiony inną osobą. W rolach bohaterów musiałaby się znaleźć naprawdę świetna obsada!

Mam nadzieję, że nie będzie to fiaskiem, ponieważ jest to moja druga ulubiona gra ever. Nie spieprzyć tego, panie i panowie!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/07/27/life-is-strange-is-being-adapted-into-a-digital-series-by-legendary-digital-studios-and-dj2-entertainment/