Gamer Lifestyle r.

League of Angels III: epicka walka między Aniołami a Smokami

[Informacja handlowa] League of Angels III to już trzecia część jednej z najpopularniejszych gier przeglądarkowych MMORPG. Globalna wersja gry miała premierę 18 września 2018 r.

Dzięki setkom próśb graczy, gra jest dostępna w pełni w języku polskim, włoskim i tureckim. Spełniono też marzenie graczy ze wschodnich stanów USA, lokalizując tam pierwszy US West serwer “Wildfang”. W grę można też zagrać po niemiecku, francusku, hiszpańsku i portugalsku.

League of Angels III

Link do gry

  • Najnowsze MMORPG w 3D z serii League of Angels.
  • Gra jest dostępna przez przeglądarkę (wymagany Adobe Flash).

W grze rekrutujemy Anioły, które pozwalają nam walczyć z siłami zła. Każdy z Aniołów posiada inne umiejętności, które odpowiadają różnym typom postaci (m.in. ATK z wysokimi obrażeniami, OBR. charakteryzujących się dużą żywotnością i odpornością czy Uzdr. z możliwością uzdrawiania jednostek). Możemy je rozwijać (zwiększać poziom), udoskonalać (używając Flakonów duszy do zwiększenia atrybutów Anioła) bądź usprawniać ich umiejętności.

Historia skupia się wokół epickiej walki toczonej między Aniołami a Smokami z charakterystycznymi elementami turowymi znanymi głównie z azjatyckich RPG-ów. Fani zgłębiania fantastycznych światów z pewnością znajdą tu coś dla siebie – może nawet znajdzie gildię i pozna sobie podobnych? Do gry jednak nie trzeba być zapaleńcem. Gracze, którym podoba się nieustanna destrukcja, zmienianie taktyki i klikanie umiejętności, w zupełności odnajdą się w grze dzięki jej przystępności, bardzo wyraźnie nakreślonym celom, misjom i “tego, co trzeba kliknąć”.

League of Angels III oferuje mnóstwo możliwości rozwoju postaci: ulepszając umiejętności, wyposażenie, statystyki. Zdobywane w trakcie gry Boskie Miecze pozwalają zupełnie zmienić swój styl gry.

league of angels promo 1 - wyposaż swojego bohatera w najlepszy sprzęt, jedna z Boskich Broni

Warto dodać, że gra jest w pełni free2play z możliwością przyśpieszenia swojego progresu dzięki płatnym diamentom lub topazom. Waluty premium uzyskiwane są dzięki regularnej grze i wykonywaniu zadań – w pierwszym dniu rozgrywki gracz powinien być w stanie uzyskać minimum 1000 diamentów, z czego do wykonania większości akcji wystarczy ich mu od 50 do 100.

Gracze, którzy lubią, gdy im coś “gra w tle” ucieszą się z możliwości automatycznego wykonywania misji. Postać automatycznie podchodzi do NPC-ów, wchodząc w interakcje z nimi, udając się w kolejne lokalizacje i inicjując walki, dodatkowo sama używa w odpowiednim momencie swoich umiejętności w toku bitwy. Naprawdę unikalne rozwiązanie dla gry MMORPG. W temacie misji – zadań jest naprawdę dużo. Na 35 stron misji głównych, każda posiada od 20 do 40 zadań, które trzeba wypełnić, by poznać kolejny rozdział historii.

League of Angels III zostało opracowane przez YOOZOO Games. Gra jest dostępna za darmo na stronie GTarcade. Najnowsze newsy i aktualizacje z gry przeczytacie na fanpage’u LoA.

Galeria z gry

league of angels promo 2 - zbieraj pradawne artefakty o niebywałej mocy

 

league of angels promo 3 - potężne wierzchowce zasieją lęk w sercach twoich wrogów. Zrzut ekranu z Ogarem Piekielnym

 

league of angels promo 4 - mocarni aniołowie przybędą ci na pomoc. Ekran rekrutacji bohaterów

 

league of angels promo 5 - walcz przeciwko demonom wspólnie z innymi czempionami

 

Zagraj w LOA 3