Gamer Lifestyle r.

League Friends na Androida ma ocenę 1,9. Czy też doświadczacie z nią problemów?

"Nie poleceam. hdndnndjdk", " rito naprawcie profile bo jebla idzie dostac", " Mam bana", " Nic nie działa XDD".

Jedne z opinii nt. League Friends

League Friends

League Friends to poręczna aplikacja, która pozwala rozmawiać ze swoimi znajomymi z League of Legends – a w zasadzie z osobami, które mamy w znajomych na swoim koncie Riot, używanym do logowania się do wszystkich gier Riotu. Instalujesz i możesz swobodnie rozmawiać ze znajomym, który w tym momencie rozgrywa rankeda – nie trzeba się alt-tabować między Messengerem a grą. Brzmi prosto.

Od pewnego czasu League Friends ma coraz poważniejsze błędy, o czym dosadnie informują nas recenzenci aplikacji. Ocena 1,9 to bardzo niska wartość przy ponad 100 000 recenzjach.

Najczęściej zgłaszany błąd:

Nic nie działa. Nie można czytać wiadomości, nie można sprawdzić profilu.

Ocena 1,8 to nic dziwnego – jeśli aplikacja nie działa bądź nie spełnia naszych oczekiwań, niskie ocenienie jej jest wręcz wskazane, by developer zauważył problem.

Czy League Friends zostanie naprawione? Powinno. W końcu coraz więcej tytułów Riot Games wychodzi na telefony. Firma nie odnosi się w żaden sposób do bugów aplikacji.

Postanowiłem zajrzeć w najczęściej zgłaszane błędy – przecież recenzje mają pomagać innym użytkownikom. W zasadzie zobaczyłem to, czego się spodziewałem… Negatywne opinie wynikające z tego, że nie jest to mobilny LoL, nie da się oglądać powtórek meczów czy brak minigier to jedne z częściej zarzucanych “błędów” aplikacji. Ewentualnie recenzje są wystawiane w stylu tych poniżej…

Pytanie do Was

Weź udział w ankiecie!

Masz problemy z League Friends?