Gamer Lifestyle r.

#kurwaprzepraszam

Akcja #kurwaprzepraszam - bezsensowna próba naprawy wizerunku ze strony Pana Ząbka? Dlaczego do tego doszło - chyba nie muszę wyjaśniać, praktycznie wszędzie (oprócz H2P, bo to leniwe kupy, huehuehue) wciskali nam wielkie nagłówki "wpadka na wizji w Pytaniu na Śniadanie!". 

Jeśli żyjecie w pozbawionej Internetu jaskini…

Pan Ząbek – rozsławiony dzięki programowi Mam Talent – jest iluzjonistą, a oprócz tego – komikiem. Swego czasu nazywano go drugim Szymonem Majewskim, tylko że magicznym. W każdym razie – choć do finału Mam Talent się nie dostał, po prostu wiedziałem, że jeszcze o nim usłyszymy. Wyglądał na typa, który mógłby dniami stać w blasku fleszy. No, tak się stało – o artyście znów głośno.

Do Pytania na Śniadanie wszedł jako gwóźdź programu ze swą magiczną sztuczką. Przebijanie papierowych toreb ręką tak, by nie trafić na niefortunnego gwoździa. Aby dodać całości pikanterii, plasnąć w nią należało z impetem, nie oszczędzając sił. Pech chciał, że prowadząca programu, Marzena Rogalska, w ten sposób przebiła sobie rękę. W Internecie zawrzało: to fejk! Skandal! TVP zawyża sobie wyświetlenia! Patrząc na rozwój sytuacji – wątpię. Wygląda to zbyt realnie.

Prezenterka ma się dobrze – ranę od razu opatrzono, nie wynikną z tego incydentu żadne powikłania.

Skąd tytuł wpisu?

Artysta przeprosił już na samym początku – z widoczną skruchą powiedział: “kurwa przepraszam”, wyrywając następnie gwoździa z ręki kobiety. Internet zarechotał niemiłosiernie. Wiecie jednak, że to nie były pierwsze kulturalne przeprosiny w polskiej telewizji? Oglądaliście program “Europa da się lubić” sprzed jakichś dziesięciu lat? Jeśli tak, wiecie, o czym mówię.

Akcja #kurwaprzepraszam na Facebooku

kurwaprzepraszam-1

Pan Ząbek rozpoczął więc kampanię, która ma na celu obrócić to wszystko w żart i poprawić jego wizerunek. Polega to na tym, że rysujemy sobie kropkę (czarną lub czerwoną) na wewnętrznej części dłoni i opatrzamy tagiem #kurwaprzepraszam. Tyle.

Obecnie w Internecie również roi się od memów z tą frazą: koleś strzela z łuku i przypadkiem wbija się w oko drugiego, zaraz krzycząc Caps Lockiem: “kurwa przepraszam”.

Powstała również gra! W przeciwieństwie do tego, czego doświadczyła Marzena Rogalska, musimy trafić w pustą torbę.

Link do tej gry


Generalnie człowieka nie osądzam – przeglądając neta, natrafiłem na kilka fragmentów, że ten błąd bardzo nim ruszył, a z panią Marzeną został do końca i nie uciekał on od odpowiedzialności. Krótko mówiąc – potrafił się jednak zachować.

A sama akcja? Cóż, to jest Internet. Wszystko tu jest śmieszne, viralowe i koty, mało tu miejsca na płacz.

Kto będzie taki odważny,
by wkleić swoje #kurwaprzepraszam na naszą grupę na Facebooku?

No kto? Nikt? Leszcze. (☞゚∀゚)☞

kurwaprzepraszam-3

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”9″]

Źródła nie ma,
oprócz obrazka,
który mam stąd