Gamer Lifestyle r.

Krwawy rębajło – Bloodspike powiększa grono herosów w Orcs Must Die! Unchained

Aktualizacja 1.2 dostarcza nowego herosa, upraszcza system craftingu i zmienia tryb gry „Przeżycie”!

Karlsruhe, 1.06.2016 – W najnowszej aktualizacji Orcs Must Die! Unchained wydawca Gameforge i producent Robot Entertainment wysyłają brutalnego rębajło Bloodspike’a na poszukiwanie najładniejszej skórki z orka. Dla Bloodspike’a nie ma różnicy między wrogiem a przyjacielem – jego pasywna umiejętność „Żądny krwi” zadaje obrażenia zarówno wrogom, jak i sprzymierzonym siepaczom znajdującym się w pobliżu. Po wysłaniu własnych siepaczy na tamten świat dla Bloodspike’a pozostaje pyszna przekąska, która w mgnieniu oka regeneruje jego punkty zdrowia. Trafnie nazwana jest także jego dodatkowa umiejętność „Krwawa łaźnia”, w której za każdego pokonanego siepacza – i nie ważne, czy to wróg czy swój – Bloodspike otrzymuje buff, zwiększający zadawane przez niego obrażenia o 8%.

Bloodspike Splash Art

Zwiastun pokazuje niszczącą siłę Bloodspike’a:

Liczne zmiany w meta gameplay

Otwarta beta Orcs Must Die! Unchained rozwija się pełną parą i deweloperzy korzystają z feedbacku graczy, by doszlifować grę. I tak między innymi zmniejszono liczbę dostępnych materiałów potrzebnych do craftingu i uproszczono receptury różnych przedmiotów. Gracze mogą teraz lepiej zaplanować poszukiwanie surowców: przed każdą z rund sami wybierają materiał craftingu, jakie chcą otrzymać w nagrodę.

Bloodspike Butcher

Ponadto dopasowano tryb „Przeżycia” i znacznie podwyższono zadawane obrażenia dla drużyn liczących mniej niż pięciu graczy.

Szczegóły wszystkich wprowadzonych zmian można znaleźć w patchnotesach: klik!

Podsumowanie najważniejszych faktów dotyczących aktualizacji 1.2:

  • nowy heros: Bloodspike
  • prostszy system craftingu
  • liczne zmiany w meta gameplay
  • dopasowano tryb „Przeżycia”

O Orcs Must Die! Unchained

Orcs Must Die! Unchained przenosi fanów wielokrotnie nagradzanej gry Orcs Must Die! w nowy wymiar multiplayer. W grze czeka na Ciebie więcej wyzwań niż kiedykolwiek w historii serii. Pułapki są brutalniejsze, a Twoi przeciwnicy bardziej żądni krwi. Pokaż zatem swoje umiejętności w wirtualnym naparzaniu się i połącz się z najlepszymi rzeźnikami orków, jakich zdołasz znaleźć. Orcs Must Die! Unchained rozgrywa się w pełnych humoru świecie fantasy. Kilka lat po wielkim finale historii Orcs Must Die! 2 odkryto dziesiątki nowych szczelin i światów. Wielu herosów przybyło ze wszystkich stron, ryzykując nawet wojną, aby podbić magiczne portale. Od czasów Orcs Must Die! 2 War Mage i Sorceress są zajęci odbudowywaniem potężnego niegdyś zakonu. Kiedyś ich przeciwnikami były bezmózgie hordy, które ta dwójka już pokonała dwa razy. Jednak teraz ich nowi wrogowie, Unchained, działają pod przywództwem innych potężnych, ale złowrogich herosów jako zorganizowana armia. Orcs Must Die! Unchained można pobrać za darmo na PC. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://omd.gameforge.com/

O Gameforge

Dzięki imponującemu portfolio zawierającemu około 20 tytułów oraz z ponad 450 milionami zarejestrowanych graczy Gameforge jest największym dostawcą gier typu Massively Multiplayer Online (MMO) w modelu biznesowym free to play w Europie. Międzynarodowy koncern z siedzibą w Karlsruhe (Niemcy) oferuje gry online w ponad 75 krajach, zatrudniając obecnie 450 pracowników. Dorobek firmy to między innymi gry na bazie klienta jak np. wielokrotnie nagradzany AION Free-to-Play, TERA: Fate of Arun, najpopularniejsza gra MMO w Europie Metin2, HEX: Shards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Runes of Magic, Elsword oraz Wizard101 jak również gry przeglądarkowe, tj. Ikariam i OGame oraz rosnąca liczba gier mobilnych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://corporate.gameforge.com/

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]