Gamer Lifestyle r.

Klawiatura Mechaniczna w Biedronce?!

Kup masło, mleko, ziemniaki... O i jeszcze klawiaturę mechaniczną. Czy tak będą wyglądały zakupy za niedługo w Biedronce?

Klawiatury mechaniczna zawsze były uważane za produkt premium, coś co kosztuje naprawdę dużo i jest naprawdę dobrym produktem. Monopol przez długi czas miała firma Cherry ze swoimi przełącznikami Cherry MX, które były świetnej jakości, ale kosztowały krocie ponieważ były wytwarzane w Niemczech, a nie jak większość elektroniki – w Chinach.

W ostatnim czasie sytuacja się dość zmieniła: do gry weszli m.in Razer ze swoimi autorskimi switchami, Kailh lub też TTC z którego korzysta m.in Roccat w swojej ostatniej klawiaturze – Suorze. Również na Aliexpress możemy często zobaczyć wiele klawiatur w cenach około 35-50$, co na tą chwile jest dobrą ceną.

Klawiatura Mechaniczna w Biedronce?!

Tak, świat się wali, płoną stadiony i ogólnie wszystko pogrąża się w anarchii. W Biedronce od 28.11 będziemy mogli kupić prawdziwą klawiaturę mechaniczną za 149.99zł! Pewnie od razu powiecie że na Aliexpress można taniej kupić pewnie taką samą w lepszej cenie. Co ciekawe – nie, nie dostaniemy jej w lepszej cenie. Po dosłownie minucie udało mi się znaleźć to: klik ( jeżeli chcielibyśmy mieć tylko “niebieskie przełączniki” to tutaj jest oferta za około 140 zł, ale w dalszej części będziemy bazować na tej droższej odmianie, ponieważ nigdzie nie mamy podane jakie mamy przełączniki).  Defacto dokładnie to samo, tylko trzeba czekać od 20 do 32 dni. A w Biedronce od ręki i nic nie musimy czekać. Ogólnie rzecz ujmując jest to naprawdę dobra okazja i jeżeli chcielibyśmy spróbować mechanicznej klawiatury i mamy ograniczony budżet – warto się zainteresować tą klawiaturą Hykera.

Klawiatura Mechaniczna w Biedronce

Dodatkowo będziemy mogli kupić gry na konsole i komputery osobiste, ale lista nie jest podana na ten moment – jeżeli będzie wiadomo cokolwiek, poinformujemy was!