r.

Kawałek drewna z karniakiem zamiast PS4 na święta?

Tym razem święta dla tego dzieciaka okazały się być zrujnowane.

Jeśli mamy na sali kogoś, kto jeszcze wierzy w św. Mikołaja, odradzamy czytania dalszej części artykułu. 🙂

Święta w Massachusetts!

ps4

Według statusu na Facebooku macochy dziewięcioletniego Scotta, malec był wniebowzięty, gdy pod choinką znalazł pudełko z nowym PS4. Niestety, uśmiech szybko spełzł z jego twarzy – w środku znaleziono kawałek drewna z narysowanym męskim przyrodzeniem.

Ludzie, naprawdę? Nie potrafię wyobrazić sobie, jak wielki szok musiał przeżyć zarówno ten chłopiec, jak i jego rodzice. Macocha, Kristin Lundy, bardzo przejęła się stanem Scotta.

Jest zły, płacze i siedzi w pokoju zabaw. Chciał zostać sam. Jestem zdruzgotana.

Trzeba przyznać, że Target w Saugus, gdzie zakupiono “konsolę”, zachował się w tej sprawie bardzo honorowo. Wysłano nową sztukę, razem z kartą podarunkową o wartości stu dolarów i kopią The Uncharted Collection. Niestety, tak czy siak, wiara tego malca w św. Mikołaja została zrujnowana.

Nie wiadomo, z czyjej winy powstała ta sytuacja – czy to jakiś pracownik Targetu, czy może ktoś w fabryce postanowił zrobić sobie jaja, ale mam nadzieję, że tę osobę przez dłuugi czas w koszmarach będzie prześladowała wizja dziewięciolatka płaczącego samotnie w pokoju w pierwszy dzień świąt.

[latest_posts  category = “gamerlifestyle” count = “6”]