r.

Gra karciana o tematyce LoL-a!

Z LoL-a ludzie czerpią inspirację do wielu rzeczy: opowiadań, filmów, cosplayów itd. Tym razem pewien użytkownik Reddita pochwalił się stworzonymi przez siebie kartami o tematyce Ligi. Zainteresowani?

Oto cały post:

“Cześć!

Stworzyłem te karty League of Legends dla mojego kuzyna na urodziny. Pomyślałem, że się nimi z Wami podzielę. Jest to dosyć trudna gra akcji, gdzie celem jest zniszczenie wrogiego Nexusa. Aby to zrobić, musisz używać kart. Pewnie pomyślicie, że przypomina to Hearthstone, ale to jest całkowicie odmienne od HS. Dla przykładu: karty nie mają HP ani punktów ataku, a różne karty mają specjalne zdolności.

Sam stworzyłem tę grę. Zrobiłem projekt, strukturę, na której się opiera, zasady, historie, opisy i wszystko inne. Tylko splash artów nie narysowałem. Dla dobrej jakości wydrukowałem i wyciąłem karty w prasie.

Gra zawiera:

  • 80 kart bohaterów (przykro mi, że nie wszystkie postacie je mają)
  • 8 kart z maną
  • 2 karty ze zdrowiem
  • 2 karty z ignitem
  • 2 płyty na grę
  • 2 figurki do gry (niebieska i czerwona)

Wybaczcie kiepską jakość zdjęć, ale robiłem je moim telefonem. Fotografie nie przedstawiają wszystkich kart.”

Oto zdjęcia kart:

1

2

3

4

5

Po pozytywnych wypowiedziach, autor oznajmił, że dalej pracuje nad rozwijaniem tych kart i w przyszłości udostępni więcej zdjęć, łącznie z zasadami. Jak na razie, nie mówi, czy będzie je sprzedawał, lecz jeśli tak – na pewno będzie miał wielu klientów.

A jak Wam się podobają te karty? Chcielibyście mieć takie w domu?

Źródło: Reddit