r.

John Cena i spółka na przełomie lat!

Przygotowaliśmy dla Was porównanie grafiki z pewnej gry o wrestlingu. Jak drastycznie zmieniła się na przełomie prawie 25 lat? Sprawdźcie sami!

WWF Super WrestleMania jest wieloplatformówką o wrestlingu. Gra wideo oparta jest na World Wrestling Federation. Została wydana w 1992 roku na Super Nintendo Entertainment System i Sega Mega Drive. 

maxresdefault

Olaboga, ta grafika

Jeśli jesteście ciekawi, jak gra wyglądała w pierwszej wersji, zapraszam do obejrzeniu filmiku:

WWF_Super_WrestleMania_(NA)

Wygląda fatalnie, co nie?

WWE 2K16 to kolejna edycja zapoczątkowanej w roku 2000 grą WWF Smackdown. Również nawiązuje do wrestlingu, dlatego łatwo zestawić nam zawodników tego sportu i ich odwzorowanie.

maxresdefault (1)

Undertaker

Na zdjęciu poniżej prezentuje Wam równie sławnego merykańskiego wrestlera, co John Cena – Undertakera. Pracuje on dla amerykańskiej federacji wrestlingu WWE. Wcześniej pracował dla nieistniejącego już World Championship Wrestling. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w World Wrestling Entertainment.

gettyimages-485063226

RuyH2Em

Spora różnica, czyż nie? 🙂 Nie wiem jak Wy, ale ja za bardzo zakochałam się w tej dopracowanej grafice, w której niezmiernie dokładnie odwzorowuje się m.in sportowców. 

Tego na pewno się nie spodziewaliście, ale… na koniec śmieszny filmik z Waszym ulubieńcem 😀

[latest_posts category = “gamerlifestyle” count = “6”]