Gamer Lifestyle r.

Isamu odwiedzi stoisko Genesis na PGA. Sprawdź, jakie jeszcze atrakcje przygotował producent

Wizyta gwiazd, premiery nowych produktów, turnieje, konkursy, a nawet warsztaty z trenerem CS:GO – tak prezentuje się tegoroczny plan atrakcji Genesis na Poznań Game Arena.

Producent bardzo mocno angażuje się w PGA, na co najlepszym dowodem jest fakt, że firma właśnie została oficjalnym sponsorem Stars4Fans – największego zlotu youtuberów w Polsce. Co ważne, w trakcie wydarzenia fani będą mogli wygrać wiele produktów Genesis.

Mocny skład

W zeszłym roku w czasie PGA producent mógł pochwalić się udziałem wielu youtuberów na swoim stoisku. Tym razem Genesis również postarał się o mocny skład gości, a wśród nich znajdą się twórcy z którymi marka ściśle współpracuje: Bladii, LJay, Hunter Bright, Plaga, Diabeuu, Max Krasoń, Dominik #ANDR, Rogalik, Torcio i inni. Jednak prawdziwą gwiazdą, która zawita na stanowisko, jest Isamu i jego Pompa Team.

Dowiedz się, jak wygrywać w CS:GO

Skoro Genesis bardzo mocno angażuje się w promocję Counter-Strike: Global Offensive, nie powinno dziwić, iż na stoisku nie zabraknie akcentów związanych z tą grą. Udział w PGA zapowiedzieli – oprócz wspomnianej już ekipy Isamu – Team Genesis i kobieca drużyna Unicorns Female. Możemy więc spodziewać się rozgrywek z fanami, warsztatów z zawodnikami TG, czy starcia między Team Genesis a Pompa Team i Unicorns Female, a nawet sparingu z drużyną złożoną z… youtuberów.

Debiut mocnego gryzonia

Wśród atrakcji przewidziana jest również premiera myszki Krypton 800 – najpotężniejszego gryzonia ze stajni Genesis, mogącego pochwalić się sensorem optycznym PMW3330 i symetryczną konstrukcją, dzięki której z urządzenia będą mogli korzystać zarówno prawo-, jak i leworęczni gracze. Prezentacji doczekają się także nowe serie słuchawek: Neon, Radon i Argon. Wszystkie wspomniane produkty, a także inne sprzęty Genesis, będą do dostania w oficjalnym sklepie marki na PGA.

Auto marzeń

Fani, chcący wzbogacić kolekcję fotek z PGA o kolejne super zdjęcie, ucieszą się z obecności na stoisku Genesis sportowego slingshot w barwach producenta. Prócz tego zwiedzający będą mogli skorzystać z profesjonalnego symulatora wyścigów i poczuć się jak na prawdziwym torze.

Będzie grubo

Poznań Game Arena 2017 potrwa od 6 do 8 października. Genesis zaprasza wszystkich graczy do odwiedzenia swojego stoiska, ulokowanego w hali 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich.