Internet jest ważniejszy niż podstawowe potrzeby człowieka! Chore!

Szykuje się chora ewolucja, ludzie. Nasze pokolenie dużo bardziej woli mieć Internet, niżeli światło dzienne. WTF people!

Badania zostały przeprowadzone w Wielkiej Brytanii. Zostały one zrealizowane na prawie 2500 niezależnych osobach. Prawie siedmiu na dziesięciu badanych (69%) na pytanie “Co jest ważniejsze – Internet czy światło dzienne?” wybierało opcję pierwszą.

Kogo obchodzi Słońce, kiedy ja chcę Internet!

Jeden z ankietowanych wyraził się dosyć dobitnie:

W porządku, serio. Moje mieszkanie w zasadzie nie miałoby światła dziennego, ale wolałbym to, niż chodzenie non stop do kafejek Internetowych po to, aby pracować.

Tom Slominski (17 marzec 2016 r.)

internet gamelife style how2play

W ankiecie poruszane były też inne podstawowe potrzeby człowieka, jak ciepła woda, dobry sen, czy opieka społeczna. Z wszystkimi tymi potrzebami wygrywa Internet.

Ankieta zawierała także pytanie “Jak często używasz Internetu w ciągu dnia?”. Średnia z odpowiedzi wynosiła 78 razy.

Młodzi ludzie zostali także poproszeni o zidentyfikowanie tego, co chcieliby najbardziej zmienić w swoim dotychczasowym życiu, aby zmienić jego jakość. Większość stwierdziła, że wakacje (34%), następnie kolejno więcej snu (28%) i posiadanie więcej zainteresowanych ich social media (14%).

Wnioski nasuwają mi się jedne – nasz świat stał się tak bardzo technologiczny, że wolimy mieć stałe połączenie z Internetem, niż dbać o swoje własne zdrowie. Człowiek potrzebuje światła dziennego, aby czuć się dobrze – w innym wypadku mogą występować stany depresyjne, czy spadki samopoczucia. Pamiętajmy o tym, kiedy zdarza nam się zarwać nockę i odsypiać to w dzień!

Jaka jest Wasza opinia? Hejtujecie, popieracie? Dajcie znać w komentarzach!

784x250

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]

O autorze: dracjonis

dracjonisRocznik 94. Jedyne, co potrafię robić, to pisać i grać w gry. I czasem gotować.
YOUTUBE - https://www.youtube.com/user/debbielans
BLOG - http://piaskownica-wspomnien.blogspot.com)
BLOG - http://piaskownica-wspomnien.blogspot.com
FB - https://www.facebook.com/morthowymorth
TWITCH - https://www.twitch.tv/dracjonis/profile