Gamer Lifestyle r.

Instagram skopiował Snapchata!

Snapchat stał się hitem i korzysta z niego codziennie miliony osób. Instagram skopiował jedną funkcję snapa! Jaką? Przekonacie się tutaj!

Instagram został wykupiony przez Facebooka przeszło 4 lata temu, za miliard dolarów. Od tego czasu aplikacja ta zyskała wielką popularność i w czerwcu tego roku udało jej się zdobyć 500 milionów użytkowników, co jest ogromną liczbą i potwierdziło to dobrze wydane pieniądze przez Marka Zuckerberga.

Od paru lat Instagram walczy z inną aplikacją do publikowania zdjęć – Snapchatem. Oczywiście Facebook próbował kupić go za około 3 miliardy dolarów, ale oferta ta została odrzucona. Zanim przejdziemy do właściwego tematu, zobaczcie film, który doskonale pokazuje, że snap jest o wiele lepszą aplikacją społecznościową niż Facebook/Instagram i że skupia o wiele więcej osób młodszych.

Instagram skopiował Snapchata?!

A dokładnie jedną z jego funkcji – stories, czyli obrazki dodawane na 24h. Po dobie znikają one bezpowrotnie (chyba że ktoś pokusi się o screenshota). Co ciekawe, na Snapchacie użytkownicy wyświetlają około 10 miliardów filmów. Dziennie. Instagram skopiował jedną z najważniejszych funkcji tej aplikacji – czy to źle, czy dobrze, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Faktem jest to, że Facebook chciał kupić ją za dość dużą sumę pieniędzy.

Czy będziecie korzystać z nowego rozwiązania Instagrama, czy to stary, dobry Snapchat będzie cały czas w użyciu?

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]