r.

Igrzyska Śmierci wersja League of Legends

Prezentuję wam tekstową wersję HUNGER GAMES, pomysł zaczerpnięty od użytkownika reddita 'EffigyLoL'. Jednak jest to moja interpretacja. Zapraszam, MUCH OF FUN. Artykuł jest napisany w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo obrazić. Przeznaczone tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

DYSTRYKTY!

District 1: Dyrus + Bjergerking

bjergdyrus

District 2: Sjokz + xPeke aka backdoor

pekesjokz

District 3: Jatt + Phreak (Tons of Damage!)

jattphreak

District 4: FroggenDDOS + ScumbagKrepo

froggenkrepo

District 5: Deficio + Quickshot

deficioquickshot

District 6: Piglet + Faker

pigletfaker

District 7: Ocelote + Scarra

ocelotescarra

District 8: Forgiven + Yellowstar

forgivenyellowstar

District 9: Alex Ich aka Kha’Ich + Diamondprox

alexichdiamondprox

District 10: Madlife + Insec

madlifeinsec

District 11: Doublelift + Aphromoo

doubleliftaphromoo

District 12: Meteos + LemonNation

meteoslemonnation

BLOODBATH

Bjergerking i Dyrus podnoszą dwa plecaki (nadzieja Dyrusa na jedzenie) i szybko ulatniają się z pola walki.

Faker szybko podbiega do kuszy i rzuca ją do Pigleta, który ma już przygotowane bełty. Sprawnie ładuje kuszę i strzela w xPeke, który robi backdoora na Sjokz. To nie wszystko! Piglet zdobywa double killa jednym strzałem!

Phreak znajduje młotek, sztylet, i krótki miecz ( TONS OF DAMAGE). Próbuje użyć elementu zaskoczenia i wykorzystuje niesamowite obrażenia aby wykończyć Jatt‘a (ZDRADA!)

phreak_tons_of_damage_rainbowwww_by_r21rodd-d52xnt7

LemonNation znajduje najlepszy item we wszechświecie! Są to banany. Zjada jednego i wyrzuca. Biegnący Aphromoo po equipment dla Doublelifta poślizguje się i upadając uderza głową o kamień ze skutkiem śmiertelnym. Doublelift ucieka z płaczem do lasu.

Meteos, Madlife, Insec, Deficio i Quickshot zbierają wszystkie przydatne rzeczy jakie spotkali i uciekają w różne strony.

Scarra przytula się do szalika Ocelote‘a jednak ten odpycha go i mówi: “Ogarnij się głupi grubasie, musimy walczyć, nie chcę się popłakać jak po przegranej z Fnatic”. Ocelote zabiera trochę jedzenia dla Scarry aby go pocieszyć i chowają się w jaskini.

Alex Ich znajduje worek pełen ładunków wybuchowych, Diamondprox natomiast robi wizję w krzakach. Alex przynosi Diamondproxowi znajdźkę i zaczynają planować (oczywiście w krzakach) jak wykorzystać ten drop.

FroggenDDOS wykorzystuje swoje nadprzyrodzone umiejętności i siłą umysłu DDOS’uje Forgiven‘a i Yellowstar‘a. ZOSTALI ZAPAKIETOWANI NA ŚMIERĆ (szyderczy śmiech Krepo’a)

DZIEŃ SIĘ KOŃCZY, NA NIEBIE POJAWIAJĄ SIĘ:

 • xPeke i Sjokz – District 2
 • Jatt – District 3
 • Forgiven i Yellowstar – District 8
 • Aphromoo – District 11

HEXAKILL!

DZIEŃ DRUGI!

 FroggenDDOS i Krepo znajdują bezpieczną kryjówkę na drzewie i chowają się ponieważ muszą przeczekać aż Froggen zregeneruje pakiety.

Dyrus i Bjergerking błądzą po jungli. Dyrus zgłodniał i otwiera swój plecak, niestety zawiódł się ponieważ nie ma w nim jedzenia, jest tylko widelec i nóż. Bjerger otwiera swój plecak, jest tam tylko lina. TSM niestety jest zawiedziony, ściemnia się więc wykopują sobie dziurę aby bezpiecznie przenocować.

Doublelift dalej biegnie przed siebie z płaczem.

Phreak zauważa Ocelote‘a i Scarrę. Czai się na nich w Tri-bushu. Gdy nadaża się okazja wyskakuje i wydając się siebie okrzyk (TONS OF DAMAGE) biegnie w stronę Ocelota i Scarry, Ocelote wystraszony ucieka. Jednak Scarra jest zbyt wolny, a Phreak zdobywa kolejne zabójstwo

UT3iw

Alex Ich i Diamondprox zasadzili pułapkę przy jaskini.

Insec i Madlife, jak na prosów przystało szukają paczek z żywnością i bronią.

LemonNation znajduje Meteos’a i szukają kryjówki na noc

Faker, Piglet kryją się na drzewie i wypatrują potencjalne cele. Piglet zauważa Deficio i strzela z dalekiego dystansu, HEADSHOT. Kolejny frag dla Piglet’a. Quickshot zauważył że Deficio upada na ziemię. Skomentował to następująco “MAKE A VISION TO SAVE A LIFE” i uciekł zanim piglet zdążył oddać drugi strzał.

DRUGI DZIEŃ ZAKOŃCZONY, NA NIEBIE POJAWIAJĄ SIĘ:

 • Scarra – District 7
 • Deficio – District 5

DZIEŃ TRZECI!

Dyrus zaczyna mieć halucynacje wywołane głodem, patrzy na Bjergerking‘a i widzi wielkiego, soczystego, mięsnego hamburgera. Podchodzi bo bjergera który nadal śpi, w rękach ma już przygotowaną linę. Dusi go ową liną i wykorzystuje itemy ze swojego plecaka. Dyrus zdobywa swoje pierwsze zabójstwo, szkoda że jest tego jak na razie nie świadomy.

hqdefault

FroggenDDOS i Krepo nadal pracują nad regeneracją pakietów Froggena.

Phreak w poprzednim dniu zrobił sobie wizję. Dzięki temu zauważył czyhających na drzewie przeciwników. Niezauważony (niczym na pasywce eweliny cweliny) wbiega na drzewo i TONS OF DAMAGE zostaje rzucony w stronę Piglet‘a, który spada z drzewa i umiera. Faker wykorzystuje swój niesamowicie szybki czas reakcji i mechaniki (jest niezauważalny niczym cień) aby udusić Phreak’a.

Insec i Madlife znajdują w końcu paczkę w której znajdują się noże do rzucania i łańcuch. Zauważają na swojej drodze jaskinię, Insec bez namysłu ruszył w jej stronę. Jednak przewidujący Madlife wiedział ,że to wygląda na pułapkę więc cofnął Insec’a. Madlife karze Insec’owi skampić się nad wejściem tak aby wybuch pułapki go nie zranił. Madlife rzuca w stronę prawdopodobnej pułapki nożem i okazuje się ,że jednak jest tam postawiony trap. Z jaskini wybiegają ruscy (Alex ich i Diamondprox) z pewnością że ktoś zginął, jednak nie widzą trupów.  Nagle z krzaków wylatuje łańcuch który owija się wokół szyi Alexa i Insec zeskakuje pomiędzy nich, chwyta za drugi koniec łańcucha który się owinął jednocześnie racząc Diamondprox’a nożem w szyję.

91ef8c9b70bb638283df2bab622710ee

Doublelift nadal biegnie.

Ocelote uspokojony już po śmierci swojego mate’a zaczyna szukać jedzenia. W tym samym czasie Meteos i LemonNation zaczęli tą samą czynność co Ocelote i znaleźli paczkę. Nastała głośna kłótnia. Podczas tego sporu doszło do ostrej wymiany zdań typu (“CHUJU NIE ZGANKOWAŁEŚ W TAMTYM MECZU”, “CO Z TEGO, ZAPOMNIAŁEŚ POSTAWIĆ WARDA NA BARONIE I PRZEGRALIŚMY”). Ocelote usłyszał ich kłótnię o paczkę, więc poszedł w stronę krzyków. Wyskoczył z krzaków i rzucił swoim scarfem w LemonNation’a – charm. W tym czasie rzucił kamieniem w Meteosa który dostał w okulary i szkiełko przebiło mu oko więc stracił wzrok. W tym momencie Ocelote wykorzystał przewagę nad ślepym Meteosem i podszedł, podniósł kamień, wykorzystał go do wykończenia Meteos’a (FINISH HIM). Efekt scarfa przestał działać. LemonNation szybko zorientował się, że  Ocelote zabił Meteosa więc zadziałał najszybciej jak tylko potrafił. Rzucił bananem w usta Ocelote’a przez co Oce udusił się.

YnOjpfO

Quickshot zauważył biegnącego Doublelift’a jednak zignorował go i poszedł w swoją stronę.

KONIEC DNIA TRZECIEGO, NA NIEBIE POJAWIAJĄ SIĘ:

 • Phreak – District 3
 • Piglet – District 6
 • OceloteDistrict 7
 • Alex Ich i Diamondprox – District 9
 • Meteos – District 12

DZIEŃ CZWARTY!

Dyrus spotyka Fakera, jest to dla Unkillable Demona bardzo łatwy cel. Faker wykorzystuje swoje mechaniki w idealny sposób i Dyrus nawet nie zorientował się kiedy Faker wbił w jego brzuch kuszę.

Doublelift dalej biegnie. Jednak dzisiaj wbiegł w pole siłowe i spalił się ponieważ był cały w łzach.

9556cc07388f772eee562074c5888d4eadc823b14b96f01777f306cc9f2af06d

Froggen odzyskał 100% swojej mocy pakietowej więc wysłał 5 pakietów do Quickshot‘a, Madlife‘a, LemonNation‘a, Insec‘a i Faker‘a oraz sprawił że poszli w stronę miejsca spawn. Froggen i Krepo byli przygotowani że spotkają na miejscu swoich opponentów. W momencie gdy cała piątka znalazła się na miejscu, zaczęli walczyć między sobą bez broni. W tym momencie wybiegł Froggen i wykorzystał resztki mocy pakietowej aby wszystkich ogłuszyć. Krepo korzystając z tej jakże wspaniałej sytuacji wykonał niesamowitego BODY SLAMA tym samym zdobywając PENTA KILL’A. Froggen niestety wykorzystał dosłownie wszystkie pakiety przez co przerwał komunikację mózgu z resztą swojego ciała i umarł. Krepo powiedział “KREPORTED” i wjebał batona energetycznego.

KREPO TYM NIESAMOWITYM RUCHEM WYGRAŁ HUNGRY GAMES! OTRZYMAŁ OD RITO NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ I NIESKOŃCZONY ZAPAS BATONIKÓW.

hqdefault (1)