Gamer Lifestyle r.

Grey Box, SixFoot i YAGER ogłaszają premierę ekskluzywnego trybu kooperacji Havoc w zamkniętej becie Dreadnought na Playstation 4

Firmy Grey Box, SixFoot oraz niezależny developer YAGER udostępnili zupełnie nowy tryb Havoc dla dostępnej wyłącznie na konsolę PlayStation 4 zamkniętej bety Dreadnought, gry akcji pozwalającej na toczenie potyczek różnymi klasami statków kosmicznych.

Dostępny tylko na PlayStation®4 tryb kooperacji Havoc pozwala trzem graczom spróbować przetrwać jak najdłużej to możliwe w obliczu ciągłych ataków coraz bardziej wymagających fal przeciwników. Należą oni do nowej frakcji Scavs, sterowanej przez SI i posiadającej swoje własne, unikalne statki. Zamiast przystępowania do walki z przygotowanymi wcześniej ustawieniami floty, gracze będą w nim wybierali statki na początku każdego meczu i ulepszali je w miarę upływu czasu. Mecze w trybie Havoc można rozgrywać na dwóch nowych mapach: Xanthe oraz Hekate.

Jak uzyskać dostęp?

Gracze mogą się rejestrować do zamkniętej bety Dreadnoughtna PlayStation®4 pod adresem www.greybox.com/dreadnought/ps4. Natychmiastowy dostęp do zamkniętej bety można także uzyskać poprzez zakup jednego z nowych pakietów Founder’s Pack Dreadnought, dostępnych od dziś w PlayStation®Store:

PS4 Hunter Pack (€9.99) – zawiera dostęp do zamkniętej bety plus dwa statki klasy Hero Ship (drednot PCF Morningstar oraz krążownik artyleryjski PCF Silesia), 1200 punktów Grey Box (GP) używanych do zakupu statków, emblematów, malowań i innych przedmiotów, 10000 Credits do wydania na zakup nowych statków, ulepszeń broni i modułów, siedem dni statusu Elite przyznającego dodatkowe doświadczenie i walutę po zakończeniu meczu, dwa pakiety FleetRecruitment Pack orazasortyment poszyć, emblematów i malowań.

PS4 Mercenary Pack (€39.99) – zawiera dostęp do zamkniętej bety plus pięć statków klasy Hero Ship (niszczyciel Huscarl, krążownik taktyczny Kali, korwetę Outis,drednot PCF Morningstar oraz krążownik artyleryjski PCF Silesia), 3500 GP, 25000 Credits, 30 dni statusu Elite, dwa pakiety FleetRecruitment Pack oraz asortyment poszyć, emblematów i malowań.

Pakiet FleetRecruitment Pack można podarować swoim znajomym. Każdy z nich zawiera dostęp do zamkniętej bety, dwa statki klasy Hero Ship (drednot PCF Morningstar oraz krążownik artyleryjski PCF Silesia, 250 GP oraz asortyment poszyć, emblematów i malowań.

Dreadnoughtpozwala graczom zasiąść w fotelach kapitanów ogromnych statków kosmicznych i zmierzyć się ze sobą w taktycznych starciach drużynowych dzięki zróżnicowanej gamie sieciowych trybów wieloosobowych. Zyskują oni dostęp do pięciu klas statków wyspecjalizowanych w kluczowych dla bitwy rolach, od walki w zwarciu przez atak długodystansowy, bombardowanie, wsparcie strategiczne i wiele więcej. Dzięki nim każda z flot zyskuje unikalne zdolności, które pomogą im wykorzystać słabości wroga i sięgnąć po zwycięstwo. Dreadnought oferuje ponad 50 grywalnych okrętów, których wykorzystanie kapitanowie mogą opanować do poziomu mistrzowskiego. Każdy z nich można modyfikować za pomocą szerokiego asortymentu broni, modułów, poszyć i malowań.

Dreadnoughtjest tworzony na platformę PlayStation®4 przez głównego developera YAGER oraz developera współpracującego Iron Galaxy Studios w partnerstwie z SixFoot oraz Grey Box. Zamknięta beta na PlayStation®4 zawiera sześć grywalnych map i cztery tryby gry: Team Deathmatch, Team Elimination, Havoc oraz trening.

Najświeższe informacje na temat Dreadnought można znaleźć na oficjalnych profilach gry na FacebookuTwitterze oraz Twitchu.

 

Więcej o Grey Box

Grey Box to nowa marka na arenie wydawców gier wideo. Celuje w ustanowienie nowych standardów w rozrywce interaktywnej, dowodząc, że gry to dziedzina sztuki o szerokim wpływie na współczesny świat. Firma działa w przekonaniu, że ich odbiorcy gier powinni być traktowani jak wyrafinowani konsumenci.

Więcej o SixFoot

SixFoot to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją, rozwojem oraz dystrybucją treści rozrywkowych na różne platformy i na wielu płaszczyznach biznesowych. Dzięki otwartemu i nietuzinkowemu podejściu do gier, firma potrafi zapewnić sobie sukces dzięki tytułom, o których firmy o tradycyjnych metodach pracy mogą nie zauważać. Ukształtowana przez przeszłość i zainspirowana spojrzeniem w przyszłość, SixFoot kreuje doświadczenia, które zmuszają do refleksji i budzą chęć tworzenia.

Więcej o YAGER

Założone w 1999 roku, w samym sercu Berlina, studio YAGER jest jednym z weteranów w produkcji gier klasy AAA. Wielokrotnie nagradzane studio poświęca się tworzeniu żywych i sugestywnych doświadczeń w grach na wiele różnych platform. Zespół YAGER składa się z entuzjastów grania, ekspertów technicznych i kreatywnych umysłów z całego świata. Wszyscy dzielą ogromną pasję, jaką są gry wideo. Studio YAGER kojarzone było ostatnio głównie ze swym poruszającym tytułem FPS – Spec Ops: The Line.