Gamer Lifestyle r.

Globalna premiera Destiny 2 Porzuceni już dziś

Popularny, nowy tryb „Gambit”, pierwsza w swoim rodzaju hybrydowa aktywność 4v4 wchodzi w skład dodatku Porzuceni.

Bungie, High Moon Studios oraz Activision, należąca do spółki Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), dostarczają dodatek Destiny 2: Porzuceni, dostępny już do pobrania na PlayStation 4, urządzeniach z rodziny Xbox One z Xbox One X włącznie oraz PC. Wersja PC będzie dostępna wyłącznie poprzez Battle.net, uznaną sieciową platformę gamingową Bilzzard Entertainment.

Definiująca gatunek seria Destiny zdobyła uznanie na całym świecie od czasu jej premiery w 2014. Jej najnowsza odsłona, Destiny 2: Porzuceni, przynosi ze sobą najbardziej przełomowy moment w historii Destiny – zmieniając sposób w jaki gracze walczą oraz pogłębiając i rozszerzając rozwój postaci poprzez danie graczom większej swobody wyboru. Porzuceni umocni hobby, które fani doceniali od lat. Dodatek zabierze ich w podróż na pogrążone w bezprawiu krańce Układu Słonecznego, gdzie zagłębią się w realia nowego pogranicza pełnego wrogów, sojuszników i nieodkrytych przez nikogo tajemnic – wszystko po to, by mogli pomścić ukochaną przez miłośników serii postać, Cayde’a-6. Dodatek Porzuceni, zawierający zupełnie nową, kooperacyjno-rywalizacyjną aktywność nazwaną Gambit oraz ewoluującą lokalizację należącą do zawartości końcowej, Śniące Miasto, opowiada mroczną historię zemsty w uniwersum Destiny.

Gambit to pierwszy w swoim rodzaju hybrydowy tryb gry, łączący w sobie najlepsze cechy PvE oraz PvP. Dwie drużyny składające się z czterech graczy mierzą się ze sobą na oddzielnych, ale identycznych arenach. Drużyny walczą z kontrolowanymi przez komputer wrogami, odkładają wypadające po ich śmierci okruchy, deponują je w banku, by wysłać potężne blokady spowalniające przeciwną drużynę, a potem najeżdżają stronę wroga, by zmierzyć się w intensywnej potyczce PvP, której celem jest pokrzyżowanie szyków przeciwnikom.

„Rozwinęliśmy Destiny 2 tak, by przypadło do gustu naszej niesamowitej społeczności dzięki dogłębnie osobistej fabule, mnóstwa zawartości stworzonej dla graczy kochających Destiny oraz ogromnej, nowej lokalizacji zbudowanej specjalnie, by dostarczyć niespotykanego wcześniej doświadczenia z zawartością końcową” – powiedział Jonty Barnes, dyrektor generalny Destiny w Bungie. „Przygotowaliśmy wiele niespodzianek na nadchodzące tygodnie i miesiące, pracowaliśmy też cały rok z naszą społecznością, by zyskać pewność, że Porzuceni sprostają jej oczekiwaniom” – dodał.

„Destiny posiada niezwykle różnorodną społeczności graczy” – powiedział Byron Beede, wiceprezydent oraz dyrektor generalny Destiny w Activision. „Destiny 2: Porzuceni oferuje niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę zarówno dla weteranów, jak i nowych graczy. Wraz z Kompletną Kolekcją i wzmocnieniem postaci do poziomu 30, to świetny moment na kontynuowanie swoich przygód, wprowadzenie znajomych w grę lub wejście w jej uniwersum po raz pierwszy” – dodał.

Dodatek Destiny 2: Porzuceni* będzie dostępny samodzielnie, a także jako Destiny 2: Porzuceni – Edycja Cyfrowa Deluxe,  zawierająca dodatek, przepustkę roczna** (bonusowe nagrody sezonowe i trzy aktualizację z zawartością premium) oraz Zestaw Legendy Przebudzonych. Dla nowych oraz powracających graczy będą także dostępne edycje Destiny 2: Porzuceni – Legendarna Kolekcja oraz Destiny 2: Porzuceni – Kompletna Kolekcja na PlayStation 4, Xbox One oraz ekskluzywnie poprzez Battle.net na PC. W momencie premiery gracze korzystający z PlayStation 4 zyskają dostęp do następującej czasowo dostępnej zawartości ekskluzywnej***: szturmu, jednego zestawu wyposażenia na klasę postaci, nowy statek oraz egzotyczną broń. Ekskluzywna ograniczona czasowo zawartość premierowa Destiny 2 stanie się dostępna na wszystkich platformach przy premierze Destiny 2: Porzuceni.

Więcej informacji o grze można znaleźć na www.DestinyTheGame.com  i  w oficjalnych kanałach @DestinyTheGame na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Społeczność ma możliwość bezpośredniej komunikacji z developerami za pośrednictwem www.Bungie.net, Facebook, i oficjalne kanały @Bungie na Twitterze, Instagramie oraz www.Twitch.tv/Bungie.

* Wymaga gry Destiny 2 oraz rozszerzenia I oraz 2, sprzedawanych oddzielnie

** Zawartość przepustki rocznej oraz jej nagrody będą dostarczone pomiędzy premierą Destiny 2: Forsaken a 31 sierpnia 2019. Zawartość przepustki rocznej może być sprzedawana oddzielnie.

*** Zawartość ograniczona czasowo przynajmniej do jesieni 2019

O autorze: Informacja prasowa

AvatarPowyższy tekst jest informacją prasową. Oznacza to, że otrzymaliśmy go od jednej z współpracujących firm, by opublikować na naszej stronie. Jeśli znajdziesz ten sam tekst na innym portalu, nie oznacza to, że został on splagiatowany - po prostu współpracujemy z tymi samymi firmami.