Gamer Lifestyle r.

Gambitious prezentuje debiutancki zwiastun rozgrywki w “Outreach”!

Dzisiaj w Amsterdamie (tj. 7.06.2017 r.) Gambitious Digital Entertaiment zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun rozgrywki w Outreach, nadchodzącej gry przygodowej rozgrywającej się w warunkach zerowej grawitacji, tworzonej przez niezależnego developera Pixel Spill. Ale o co z tym chodzi?

Outreach to thriller spiskowy rozgrywający się w warunkach zerowej grawitacji. Będzie dostępny po raz pierwszy w grywalnej wersji na targach E3, a już w tym roku gra pojawi się na platformach Windows oraz Mac (i tak wszyscy u nas jadą na Windowsie…).

A jeżeli nie wiecie co to Gambitious Digital Entertaiment, to śpieszę z wyjaśnieniem – to są ludzie odpowiedzialni za grę “Oh…Sir!”. Jeżeli jednak nie wiecie co to za produkcja, to cóż, polecam wujka Google.

Oto trailer gry Outreach

Mój komentarz będzie krótki – brakuje tu mojego ulubionego Xenusia… Ale poza tym gra ma klimat.

A teraz coś o fabule

Outreach jest pełną tajemnic opowieścią osadzoną w czasach schyłku zimnej wojny. Opowiada historię samotnego kosmonauty poszukującego zaginionej załogi sowieckiej stacji kosmicznej w lodowatej pustce orbity okołoziemskiej. Przed graczami stoi zadanie zbadania pozostałości uszkodzonej instalacji i odnalezienia się w opuszczonym środowisku pełnym autentycznej technologii i przedmiotów z lat 80. XX wieku, aby odkryć co tak naprawdę spotkało zagubionych w kosmosie załogantów.

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?

W klaustrofobicznym wnętrzu stacji i niewybaczającej żadnych błędów pustce gracze doświadczą realistycznie oddanego świata nieważkości. By skutecznie w nim się poruszać, będą musieli odpychać się od jednych powierzchni, a mocno chwytać się innych, by ich przygoda nie skończyła się dryfowaniem w kosmosie bez szans na ratunek.

Zainteresowani?

Niestety, będziecie musieli poczekać, gdyż Outreach wyjdzie jeszcze w tym roku, lecz nie prędko. Osoby turbozainteresowane zawsze mogą pojechać sobie na E3 w Los Angeles, które odbędą się w tym miesiącu. Zwiedzający zapoznają się z grą w strefie dla prasy Gambitious w ramach Devolver Indie Picnic odbywającego się naprzeciwko głównego wejścia do centrum targowego. Występujący w grze aktorzy głosowi – Adam Harrington, znany z roli Bigby’ego Wolfa w The Wolf Among Us, oraz Seamus Dever, znany z roli detektywa Kevina Ryana w serialu Castle – będą udzielać wywiadów podczas wydarzenia.

A Wy co myślicie o tej produkcji? A może plujecie na tą grę totalnie, ponieważ jesteście w Bronzie 5, a mentalnie w Challengerze i mainujecie Yasuo? Dajcie znać w komentarzach!