Gamer Lifestyle r.

Nowa część Five Nights at Freddy’s zapowiedziana!

Na kanale Scotta Cawthona, znanego twórcy gier, pojawił się trailer do nowej części FNAF'a, pod tytułem ,,Sister Location Trailer 1″. Zapowiada się... przerażająco!

Miesiąc temu niezależny deweloper Scott Cawthon zapowiedział swoje nowe dzieło, grę Sister Location, wszystko wskazywało, że będzie to następca cyklu Five Nights At Freddy’s. Spekulacje okazały się trafne, potwierdził je udostępniony niedawno pierwszy trailer, w którym gra nosi nazwę Five Nights at Freddy’s: Sister Location.

Znając wcześniejsze zachowania twórcy śmiemy twierdzić, iż tytuł zostanie wypuszczony przed swoją oficjalną premierą, czyli przed jesienią tego roku. Wciąż również nie znamy platform docelowych, ale sądząc po poprzednich odsłonach cyklu, wersja na PC jest praktycznie pewna, bardzo prawdopodobne są również edycje mobilne.

Trailer

Po obejrzeniu zwiastuna nasza wiedza na temat gry nadal pozostaje skromna. Jedyne co można z niego wywnioskować to to, że akcja ponownie będzie się toczyć w małym lokalu pełnym przerażających, animatronicznych maskotek. Niektórzy fani gry spekulują, jakoby roboty wyglądały bardziej jak kostiumy, do których można wejść, możliwe więc, że Five Nights at Freddy’s: Sister Location pozwoli nam pokierować mechanicznymi strachami.

Five Nights at Freddy's 1

Wydany rok temu FNAF 4 zapowiadany był jako ostatnia odsłona cyklu. Po premierze gry w lipcu twórca zajął się tworzeniem FNAF World. Premiera tej produkcji była tak ogromną porażką, że Scott Cawthon wycofał ją ze sprzedaży i udostępnił za darmo. Powrót autora do swojej specjalności, czyli horrorów, nie powinien więc wcale dziwić.

 

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]