Gamer Lifestyle r.

Filmu i gry Thief… jednak nie będzie?!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że uniwersum Thiefa poszerzy się o dodatkową grę oraz film. Jeden z twórców gry szybko postanowił zdemontować plotki.

Internet przez chwilę ogarnięty był hype’m spowodowanym plotkami dotyczącymi nowego filmu i gry z serii Thief (o wszystkim dowiecie się z naszego artykułu tutaj). Pogłoski te były tak piękne, że niemal niemożliwe, jeśli spojrzymy na sprzedaż i oceny ostatniej odsłony cyklu. Bąbel marzeń szybko postanowił przekuć David Anfossi ze studia Eidos Montreal, który na swoim koncie w serwisie Twitter napisał:

Wychodzi na to, że tworzymy grę Thief 5! Więc mamy już tytuł… teraz tylko trzeba zebrać ekipę, budżet… Zapomnijcie o tym!

Dodatkowo dodał do swojego wpisu tę grafikę:

Co ciekawe, pracownik studia Eidos Montreal zaprzeczył tylko plotkom dotyczącym gry, więc możemy uznać, iż film nadal powstaje.

Co sądzicie o takim obrocie sytuacji? Wierzyliście w powstanie nowej gry z serii złodzieja? A może od samego początku wiedzieliście, że te plotki szybko okażą się kłamstwem? Z chęcią zapoznam się z Waszą opinią w komentarzach.